Přeskočit na hlavní obsah

Fantasyobchod.cz - zkušenosti s e-shopem

Vzhledem k tomu, že můj milý je už od útlého věku jakýmsi podivným způsobem vázán ke hře a knihám Diablo a já přecijen mám neustálou potřebu mu dělat radost, rozhodla jsem se, že zapátrám po tričku s touto tématikou. Našla jsem toho víc, ale nejvíce mě zaujal e-shop Fantasyobchod.cz , kde mimojiné krom hráčského zboží mají i knihy, šperky, repliky filmových postav atakdále.

Nuže, e-shop naprosto klasický. Nabídka sortimentu je zařazena v kategoriích, ale jestli nemáte zrovna chuť nebo čas prohlédávat všechno, stačí využít 'hledáček' nahoře pod logem obchodu.Jednoduché, efektní.

Zadala jsem co jsem potřebovala a zboží bylo v košíku. Zaplaceno převodem a já se po dvou dnech mohla těšit z balíčku, jež došel v klasickém pevnějším igelitovém sáčku. Uvnitř vizitka obchodu, faktura a tričko, které bylo zabaleno ještě v jednom igelitu.

Co se týče trička, velikost odpovídá, přední strana má kvalitní potisk a na zadní části je potom už jen nápis. 100% bavlna je na těle velmi příjemná. Za mě rozhodně příjemná zkušenost a příště zkusím pro sebe třeba nějaký ten amulet. ;)

 

Shrnutí :
Velikost - M 
Materiál - 100% bavlna
Cena - 449
Dodání - 2 dny
SPOKOJENOST! ;)

Komentáře

  1. Tenhle shop provozuji fantazaci, tedy lide, kteri vi, co delaji ;) jsem rada, ze jsi rada. Taky doporucuji.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. :) to jsem pochopila. Mám ráda když lidi opravdu zajímá to co dělají.

      Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.