Přeskočit na hlavní obsah

Fantasyobchod.cz - zkušenosti s e-shopem

Vzhledem k tomu, že můj milý je už od útlého věku jakýmsi podivným způsobem vázán ke hře a knihám Diablo a já přecijen mám neustálou potřebu mu dělat radost, rozhodla jsem se, že zapátrám po tričku s touto tématikou. Našla jsem toho víc, ale nejvíce mě zaujal e-shop Fantasyobchod.cz , kde mimojiné krom hráčského zboží mají i knihy, šperky, repliky filmových postav atakdále.

Nuže, e-shop naprosto klasický. Nabídka sortimentu je zařazena v kategoriích, ale jestli nemáte zrovna chuť nebo čas prohlédávat všechno, stačí využít 'hledáček' nahoře pod logem obchodu.Jednoduché, efektní.

Zadala jsem co jsem potřebovala a zboží bylo v košíku. Zaplaceno převodem a já se po dvou dnech mohla těšit z balíčku, jež došel v klasickém pevnějším igelitovém sáčku. Uvnitř vizitka obchodu, faktura a tričko, které bylo zabaleno ještě v jednom igelitu.

Co se týče trička, velikost odpovídá, přední strana má kvalitní potisk a na zadní části je potom už jen nápis. 100% bavlna je na těle velmi příjemná. Za mě rozhodně příjemná zkušenost a příště zkusím pro sebe třeba nějaký ten amulet. ;)

 

Shrnutí :
Velikost - M 
Materiál - 100% bavlna
Cena - 449
Dodání - 2 dny
SPOKOJENOST! ;)

Komentáře

  1. Tenhle shop provozuji fantazaci, tedy lide, kteri vi, co delaji ;) jsem rada, ze jsi rada. Taky doporucuji.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. :) to jsem pochopila. Mám ráda když lidi opravdu zajímá to co dělají.

      Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ebay tip : Diář a papírenské nezbytnosti

Krásný den moje milé čtenářky. S novým vzhledem blogu přichází i nový článek a to na téma, které jsem vás slibovala a na které jste se podle vašich reakcí velmi těšily. Dneska se společně podíváme na můj diář, samolepky a další dekorační záležitosti z papírnictví. Ještě k úvodu vám řeknu, že všechny tyto věci samozřejmě najdete v různých provedeních a kvalitách i v kamenných obchodech v Čechách, takže kdo nechce objednávat z internetu a nechce čekat, může se vrhnout na průzkum po okolí. ;)

Já sama jsem docela propadla Ebay. Už loni jsem měla takovou slabou chvilku, kdy jsem jej pořád dokola prohlížela a pár věcí tam i nakoupila. Jednalo se ale o šperky, které mě poměrně zklamaly, takže jsem ebay nechala na téměř celý rok být. Ovšem v poslední době jsem chtěla zkoušet nové věci a tak už to se mnou jelo. První papírenskou potřebou, respektive potřebou na každičký jediný den je nový diář, který k mému údivu začíná již od měsíce listopadu. Jedná se o diář na 14 měsíců. Objednávala jsem j…

Zkušenosti s online nakupováním e-shopu H&M

Ahoj ahoj!
Dneska po dlouhé době oprášíme rubriku s názvem 'Zkušenosti s e-shopy' a zaměříme se tak poprvé na online nakupování oblečení. Víte, do řetězce H&M chodím poměrně často, ale obchody se svou nabídkou hodně liší. Když jdu po konkrétním kousku, téměř nikdy jej neseženu a když ano, tak ne v mojí velikosti. Buď nacházím pidi velikosti, do kterých bych se narvala tak před deseti lety nebo naopak velikosti, do kterých bych se vešla dvakrát. Proto musím upřímně říct, že když H&M přišlo s tím, že i Česká republika bude mít svůj vlastní e-shop, mé srdíčko zajásalo a peněženka zaplakala.

Nuže, v rámci výprodeje (!trvajícího do konce dnešního dne!) jsem si vybrala tři kousky. Tři trička v rámci všemožných odstínů šedi (:D). Šedá je teď mou novou černou a vévodí téměř každému outfitu (jestli se tak splácaninám toho co mám ve skříni dá říct).

Ebay tipy - Vánoce, narozeniny nebo jen tak pro radost I.

Ahoj holky! Možná je brzo, možná ne, ale ráda bych vás v dnešním článku inspirovala ohledně vánočních dárků. Znáte to, každý rok si lámete hlavu co dát své nejlepší kamarádce, ségře nebo mamce či babičce. Nechcete utrácet tisíce, protože studujete nebo zkrátka nevyděláváte tolik, abyste mohly nakoupit veledary na úkor jídla, školních záležitostí nebo placení paušálu či šalinkarty. Přesto však toužíte po tom, abyste své blízké obdarovaly nějakou maličkostí a originalitou, když už nemáte ten talent vyrobit něco doma. ;)

Jistě tu budou odpůrci nákupů přes internet nebo nákupů na ebay, ale právě dneska bych vám chtěla ukázat pár tipů, co se právě na ebay dá ulovit. Nákupy přes tuto stránku jsou fajn, přehledné, rychlé, jednoduché. Najdete si co vás zajímá a pak jen čekáte až vám výrobek přijde a ano, někdy se tajně modlíte aby dorazil nebo aby byl takový, jaký si představujete.

Nicméně je to pořád takové dobrodrůžo. Kde jinde najdete takové množství bižuterie, diářku, sešitků, lepítek, pe…