Přeskočit na hlavní obsah

Merchmania.cz - zkušenosti s e-shopem

Ahoj,
dneska bych se s vámi chtěla podělit o svou zkušenost s e-shopem Merchmania.cz. Jak již název napovídá, jedná se o obchod zaměřený na oficiální zboží hudebních skupin. Můj první průzkum zapříčinil jen hlasité 'wow', protože za poměrně nízké ceny (v poměru s konkurencí) najdete opravdu hodně muziky a to doslova. Ať už fenoménskou Metallicu nebo Rihannu. Je tam toho na výběr opravdu hodně. Nejedná se pouze o oblečení, ale i o upomínkové fanouškovské 'suvenýry', jak tomu ráda říkám. Čepice, hrníčky, tašky, klíčenky. K mání je toho nepřeberné množství.

A co jsem tedy zde pořídila já? Vzhledem k mnou nepochopitelnému fanatismu vůči kapele Bleed From Within (radím neposlouchat, já je fanaticky miluju pouze když jsem nas*aná!) , volba byla jasná. Můj drahý ji žere a motivem trička, jež jsem nakonec zvolila, je doslova posedlý. Dlouho jsem jej sháněla, ale více než půl roku bylo všude na internetu nedostupné. Nevím, zda probíhal dotisk či co, nicméně v Česku je znovu k mání a já nemohla odolat.

Tričko s trefným názvem Dead Bride dorazilo rychlostí blesku, protože mnou zvolená velikost byla na skladě. Zboží dorazilo v pořádku. V pevné igelitové tašce, do které byl vložen ještě jeden sáček, ve kterém už se na mě usmívala mrtvá nevěsta a faktura. Tričko je originálním a  licencovaným produktem z distribuce firmy MASONS MUSIC ENGLAND.  Jedná se o 100% bavlnu, která je na dotek opravdu velice příjemná. Velikost odpovídá tabulce.


Detaily ohledně produktu: 
Velikost - M 
Cena - 509 (poštovné při platbě předem, 79,- PPL) 
Materiál - 100% bavlna 
Info - Originální, licencovaný produkt Masons music England 
Dodání - 3 dny (díky víkendu) 


Komentáře

  1. Super, dostal jsem od své drahé polovičky toto úžasné triko (které mi sedne jako ulité) a přísný zákaz výše zmíněnou kapelu poslouchat nahlas! :D Díky :-*

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Su ráda, že se líbí... A ano, pochopils správně. ;) :*

      Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.