Přeskočit na hlavní obsah

Merchmania.cz - zkušenosti s e-shopem

Ahoj,
dneska bych se s vámi chtěla podělit o svou zkušenost s e-shopem Merchmania.cz. Jak již název napovídá, jedná se o obchod zaměřený na oficiální zboží hudebních skupin. Můj první průzkum zapříčinil jen hlasité 'wow', protože za poměrně nízké ceny (v poměru s konkurencí) najdete opravdu hodně muziky a to doslova. Ať už fenoménskou Metallicu nebo Rihannu. Je tam toho na výběr opravdu hodně. Nejedná se pouze o oblečení, ale i o upomínkové fanouškovské 'suvenýry', jak tomu ráda říkám. Čepice, hrníčky, tašky, klíčenky. K mání je toho nepřeberné množství.

A co jsem tedy zde pořídila já? Vzhledem k mnou nepochopitelnému fanatismu vůči kapele Bleed From Within (radím neposlouchat, já je fanaticky miluju pouze když jsem nas*aná!) , volba byla jasná. Můj drahý ji žere a motivem trička, jež jsem nakonec zvolila, je doslova posedlý. Dlouho jsem jej sháněla, ale více než půl roku bylo všude na internetu nedostupné. Nevím, zda probíhal dotisk či co, nicméně v Česku je znovu k mání a já nemohla odolat.

Tričko s trefným názvem Dead Bride dorazilo rychlostí blesku, protože mnou zvolená velikost byla na skladě. Zboží dorazilo v pořádku. V pevné igelitové tašce, do které byl vložen ještě jeden sáček, ve kterém už se na mě usmívala mrtvá nevěsta a faktura. Tričko je originálním a  licencovaným produktem z distribuce firmy MASONS MUSIC ENGLAND.  Jedná se o 100% bavlnu, která je na dotek opravdu velice příjemná. Velikost odpovídá tabulce.


Detaily ohledně produktu: 
Velikost - M 
Cena - 509 (poštovné při platbě předem, 79,- PPL) 
Materiál - 100% bavlna 
Info - Originální, licencovaný produkt Masons music England 
Dodání - 3 dny (díky víkendu) 


Komentáře

  1. Super, dostal jsem od své drahé polovičky toto úžasné triko (které mi sedne jako ulité) a přísný zákaz výše zmíněnou kapelu poslouchat nahlas! :D Díky :-*

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Su ráda, že se líbí... A ano, pochopils správně. ;) :*

      Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ebay tip : Diář a papírenské nezbytnosti

Krásný den moje milé čtenářky. S novým vzhledem blogu přichází i nový článek a to na téma, které jsem vás slibovala a na které jste se podle vašich reakcí velmi těšily. Dneska se společně podíváme na můj diář, samolepky a další dekorační záležitosti z papírnictví. Ještě k úvodu vám řeknu, že všechny tyto věci samozřejmě najdete v různých provedeních a kvalitách i v kamenných obchodech v Čechách, takže kdo nechce objednávat z internetu a nechce čekat, může se vrhnout na průzkum po okolí. ;)

Já sama jsem docela propadla Ebay. Už loni jsem měla takovou slabou chvilku, kdy jsem jej pořád dokola prohlížela a pár věcí tam i nakoupila. Jednalo se ale o šperky, které mě poměrně zklamaly, takže jsem ebay nechala na téměř celý rok být. Ovšem v poslední době jsem chtěla zkoušet nové věci a tak už to se mnou jelo. První papírenskou potřebou, respektive potřebou na každičký jediný den je nový diář, který k mému údivu začíná již od měsíce listopadu. Jedná se o diář na 14 měsíců. Objednávala jsem j…

Zkušenosti s online nakupováním e-shopu H&M

Ahoj ahoj!
Dneska po dlouhé době oprášíme rubriku s názvem 'Zkušenosti s e-shopy' a zaměříme se tak poprvé na online nakupování oblečení. Víte, do řetězce H&M chodím poměrně často, ale obchody se svou nabídkou hodně liší. Když jdu po konkrétním kousku, téměř nikdy jej neseženu a když ano, tak ne v mojí velikosti. Buď nacházím pidi velikosti, do kterých bych se narvala tak před deseti lety nebo naopak velikosti, do kterých bych se vešla dvakrát. Proto musím upřímně říct, že když H&M přišlo s tím, že i Česká republika bude mít svůj vlastní e-shop, mé srdíčko zajásalo a peněženka zaplakala.

Nuže, v rámci výprodeje (!trvajícího do konce dnešního dne!) jsem si vybrala tři kousky. Tři trička v rámci všemožných odstínů šedi (:D). Šedá je teď mou novou černou a vévodí téměř každému outfitu (jestli se tak splácaninám toho co mám ve skříni dá říct).

Ebay tipy - Vánoce, narozeniny nebo jen tak pro radost I.

Ahoj holky! Možná je brzo, možná ne, ale ráda bych vás v dnešním článku inspirovala ohledně vánočních dárků. Znáte to, každý rok si lámete hlavu co dát své nejlepší kamarádce, ségře nebo mamce či babičce. Nechcete utrácet tisíce, protože studujete nebo zkrátka nevyděláváte tolik, abyste mohly nakoupit veledary na úkor jídla, školních záležitostí nebo placení paušálu či šalinkarty. Přesto však toužíte po tom, abyste své blízké obdarovaly nějakou maličkostí a originalitou, když už nemáte ten talent vyrobit něco doma. ;)

Jistě tu budou odpůrci nákupů přes internet nebo nákupů na ebay, ale právě dneska bych vám chtěla ukázat pár tipů, co se právě na ebay dá ulovit. Nákupy přes tuto stránku jsou fajn, přehledné, rychlé, jednoduché. Najdete si co vás zajímá a pak jen čekáte až vám výrobek přijde a ano, někdy se tajně modlíte aby dorazil nebo aby byl takový, jaký si představujete.

Nicméně je to pořád takové dobrodrůžo. Kde jinde najdete takové množství bižuterie, diářku, sešitků, lepítek, pe…