Přeskočit na hlavní obsah

Moje maličkost

Jsem : 

- obyčejná 22-letá slečna co si plní své sny
- obyčejná bruneta s hnědýma kukadlama, co by měla nosit brýle
- obyčejná blíženkyně se sklony k fanatismu vůči některým kapelám
- obyčejná zamilovaná žena, která žije se svou láskou v malém útulném bytečku
- obyčejná pracující, která rozhodně není za vodou a musí vydělávat jako všichni
- obyčejná zoufalka, která neměla zrovna lehký život
- obyčejná fintilka, která nesnese pohled na své nehty, ale ráda opečovává svoje vlasy
- obyčejná metalistka, milující výrazné vokály, bicí a kytary
- obyčejná pařmenka, jezdící na koncerty svých oblíbenců
- obyčejná cestovatelka, která se celý život stěhuje, aby zakotvila v mrňavém městě, kde vůbec, ale vůbec nikoho nezná
- obyčejný maniak, která je puntičkářem a miluje pořádek
- obyčejná šetřilka, která nekupuje každou blbost a důkladně rozmyšlí, zda-li to či ono vážně potřebuje
- obyčejná kuchařka, která se učí základům, aby nakrmila sebe a svého muže
- obyčejná workoholička, která se učí všechno
- obyčejná ''krev a mlíko'', která bojuje se svou váhou a chce něco změnit!
Komentáře

  1. Jsi prostě totálně úžasná! :-) I přesto, že tě zatím znám vlastně krátce a pouze virtuálně, přijdeš mi neskutečně fajn a podobná mně samotné. :-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ty jsi tak neskutečně milá! Děkuju moc. Musím říct, že v některých tvých článcích jsem se též našla. :)

      Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ebay tip : Diář a papírenské nezbytnosti

Krásný den moje milé čtenářky. S novým vzhledem blogu přichází i nový článek a to na téma, které jsem vás slibovala a na které jste se podle vašich reakcí velmi těšily. Dneska se společně podíváme na můj diář, samolepky a další dekorační záležitosti z papírnictví. Ještě k úvodu vám řeknu, že všechny tyto věci samozřejmě najdete v různých provedeních a kvalitách i v kamenných obchodech v Čechách, takže kdo nechce objednávat z internetu a nechce čekat, může se vrhnout na průzkum po okolí. ;)

Já sama jsem docela propadla Ebay. Už loni jsem měla takovou slabou chvilku, kdy jsem jej pořád dokola prohlížela a pár věcí tam i nakoupila. Jednalo se ale o šperky, které mě poměrně zklamaly, takže jsem ebay nechala na téměř celý rok být. Ovšem v poslední době jsem chtěla zkoušet nové věci a tak už to se mnou jelo. První papírenskou potřebou, respektive potřebou na každičký jediný den je nový diář, který k mému údivu začíná již od měsíce listopadu. Jedná se o diář na 14 měsíců. Objednávala jsem j…

Zkušenosti s online nakupováním e-shopu H&M

Ahoj ahoj!
Dneska po dlouhé době oprášíme rubriku s názvem 'Zkušenosti s e-shopy' a zaměříme se tak poprvé na online nakupování oblečení. Víte, do řetězce H&M chodím poměrně často, ale obchody se svou nabídkou hodně liší. Když jdu po konkrétním kousku, téměř nikdy jej neseženu a když ano, tak ne v mojí velikosti. Buď nacházím pidi velikosti, do kterých bych se narvala tak před deseti lety nebo naopak velikosti, do kterých bych se vešla dvakrát. Proto musím upřímně říct, že když H&M přišlo s tím, že i Česká republika bude mít svůj vlastní e-shop, mé srdíčko zajásalo a peněženka zaplakala.

Nuže, v rámci výprodeje (!trvajícího do konce dnešního dne!) jsem si vybrala tři kousky. Tři trička v rámci všemožných odstínů šedi (:D). Šedá je teď mou novou černou a vévodí téměř každému outfitu (jestli se tak splácaninám toho co mám ve skříni dá říct).

Ebay tipy - Vánoce, narozeniny nebo jen tak pro radost I.

Ahoj holky! Možná je brzo, možná ne, ale ráda bych vás v dnešním článku inspirovala ohledně vánočních dárků. Znáte to, každý rok si lámete hlavu co dát své nejlepší kamarádce, ségře nebo mamce či babičce. Nechcete utrácet tisíce, protože studujete nebo zkrátka nevyděláváte tolik, abyste mohly nakoupit veledary na úkor jídla, školních záležitostí nebo placení paušálu či šalinkarty. Přesto však toužíte po tom, abyste své blízké obdarovaly nějakou maličkostí a originalitou, když už nemáte ten talent vyrobit něco doma. ;)

Jistě tu budou odpůrci nákupů přes internet nebo nákupů na ebay, ale právě dneska bych vám chtěla ukázat pár tipů, co se právě na ebay dá ulovit. Nákupy přes tuto stránku jsou fajn, přehledné, rychlé, jednoduché. Najdete si co vás zajímá a pak jen čekáte až vám výrobek přijde a ano, někdy se tajně modlíte aby dorazil nebo aby byl takový, jaký si představujete.

Nicméně je to pořád takové dobrodrůžo. Kde jinde najdete takové množství bižuterie, diářku, sešitků, lepítek, pe…