Přeskočit na hlavní obsah

Kreativní tvůrci - Luczynka, Rionka a Moncix

Krásný poslední advent vám všem. Pozítří tu máme onen slavnostní den a já bych dneska článek chtěla pojmout trošku netradičně, přesto však lehce vánočně. Letos už nejspíše podobné věci nezajistíte, ale do příštího roku je to možná zajímavý nápad jak darovat někomu blízkému kus originality.

Vzhledem k tomu, že v letošním roce se mi sešlo pár věcí od zručných a talentovaných lidí, bude tento článek právě o nich. První z nich si říká Luczynka a  věnuje se malbě na trička, tašky a celkově na textil. Její osobnost i talent nepopřete, navíc fakt, že jede hudebně na stejné vlně, je mi tuze blízký. V dubnu letošního roku jsem ji objevila prostřednictvím stránek votoč vohoz, kde prezentuje některá svá dílka.

Zamilovala jsem se na první pohled do krásné plátěné tašky s malovanou Amy Lee (ano, jsem už trošku trapná, ale je to má oblíbenkyně, překvapuje mě, že jsem si nakonec nevzala tašku O_o). Na zakázku jsem si objednala celkem tři trička s motivy kapel. První dostal můj milý k výročí a to s logem námi oblíbené corové kapelky While She Sleeps. Jejich lednový koncert překonal (ne)výkon headlinera, takže volba byla jasná. Luczynce jsem poslala motiv, slovo dalo slovo a za nějakých tři sta korun jsem dostala černé tričko vybrané velikosti s precizním logem, srovnatelným s originálem!


Jako druhou zakázku jsem zadala této slečně dárek pro mou jedinou kamarádku. Jednalo se o specifické přání s květinou 'La Dispuite' a textem, který je kamarádce blízký. Spojení těchto dvou věcí bylo trefou do černého. Opět jsem si vybrala barvu trička a velikost a za pár dní jsem měla tričko doma, společně s pokyny při praní atakdále. Služby Luczynky jsou vážně skvělé, je milá, vstřícná a opravdu si poradí téměř se vším.


A jako poslední dosavadní přání jsem chtěla něco pro sebe. Trička mých oblíbených IN THIS MOMENT byla v tu dobu (a stále jsou) strašně špatně dostupná, proto jsem se rozhodla opět kontaktovat Luczynku. Poslala jsem jí návrh jak by tričko mělo vypadat a ... bylo za chvíli doma. Opět jsem zvolila bílou variantu s černými obrysy korunky, kterou se ITM v současnosti prezentují a samozřejmě nesmí chybět logo kapely.


A co závěrem k první zkušeností? Jsem nadšená. Trčika vlastníme více jak půl roku a jsou jako nová. Potisk se nesepral, trička nevybledla a celkově žádné chybičky neshledávám, můžu vřele doporučit.

Fejsbukový krámek a prezentaci výtvorů najdete tady! 

Co se týče druhého představení talentu, mám tu pro vás vstkutku originální tip. Jedná se o nadanou slečnu z Brna, říkající si Rionka. Ta se věnuje kresbě jako takové, momentálně ulítává na pohlednicích a tvorbě originálních šperků s vlastními motivy. Sama již pár dní vlastním pár úchvatných 'očičkatostí', jak svá dílka nazývá. Náušničky jsou úžasné a nestojí moc. Koupit můžete na Fleru, kam jednou za čas hodí něco ze svých skvostů.

Momentálně k prodeji nic nenabízí, ale mrknout se můžete na zboží již prodané právě na Fleru (tady) nebo jestli jste vášniví 'twíteři', zkuste si vyhledat #očičkatost.

Služby opět doporučuji. Šperk je kvalitně vyroben, doplněn ladící vlastnoručně malovanou pohlednicí, krásně zabalen, s láskou vyroben a poslán! Originální budete stoprocentně! P.S. Vidíte Amy? Tahle holka ví co mám ráda, hehe!


A jako poslední holčinu bych vám chtěla představit moncix. Opět  votočový objev, opět tvorba šperků, tentokrát z oblíbené fimo hmoty. Myslím že není třeba dále moc rozpitvávat, výsledek můžete vidět na fotkách. Doručení v papírové krabičce, obálce s bublinkama a bezproblémová domluva. Moncix toho nabízí opravdu hodně, stačí si jen vybrat z nepřeberného množství. Věřím, že jestli budete mít vlastní nápad, dokáže ho zrealizovat a vyjít vám vstříc.


Profil Moncix na VV. 

Tak co? Půjdete do toho? Máte zkušenosti s podobnými talenty? Objednáváte takto dárečky pro sebe nebo své blízké? Podporujete 'české umělce' a tvořilky? 

Komentáře

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ebay tip : Diář a papírenské nezbytnosti

Krásný den moje milé čtenářky. S novým vzhledem blogu přichází i nový článek a to na téma, které jsem vás slibovala a na které jste se podle vašich reakcí velmi těšily. Dneska se společně podíváme na můj diář, samolepky a další dekorační záležitosti z papírnictví. Ještě k úvodu vám řeknu, že všechny tyto věci samozřejmě najdete v různých provedeních a kvalitách i v kamenných obchodech v Čechách, takže kdo nechce objednávat z internetu a nechce čekat, může se vrhnout na průzkum po okolí. ;)

Já sama jsem docela propadla Ebay. Už loni jsem měla takovou slabou chvilku, kdy jsem jej pořád dokola prohlížela a pár věcí tam i nakoupila. Jednalo se ale o šperky, které mě poměrně zklamaly, takže jsem ebay nechala na téměř celý rok být. Ovšem v poslední době jsem chtěla zkoušet nové věci a tak už to se mnou jelo. První papírenskou potřebou, respektive potřebou na každičký jediný den je nový diář, který k mému údivu začíná již od měsíce listopadu. Jedná se o diář na 14 měsíců. Objednávala jsem j…

Zkušenosti s online nakupováním e-shopu H&M

Ahoj ahoj!
Dneska po dlouhé době oprášíme rubriku s názvem 'Zkušenosti s e-shopy' a zaměříme se tak poprvé na online nakupování oblečení. Víte, do řetězce H&M chodím poměrně často, ale obchody se svou nabídkou hodně liší. Když jdu po konkrétním kousku, téměř nikdy jej neseženu a když ano, tak ne v mojí velikosti. Buď nacházím pidi velikosti, do kterých bych se narvala tak před deseti lety nebo naopak velikosti, do kterých bych se vešla dvakrát. Proto musím upřímně říct, že když H&M přišlo s tím, že i Česká republika bude mít svůj vlastní e-shop, mé srdíčko zajásalo a peněženka zaplakala.

Nuže, v rámci výprodeje (!trvajícího do konce dnešního dne!) jsem si vybrala tři kousky. Tři trička v rámci všemožných odstínů šedi (:D). Šedá je teď mou novou černou a vévodí téměř každému outfitu (jestli se tak splácaninám toho co mám ve skříni dá říct).

Ebay tipy - Vánoce, narozeniny nebo jen tak pro radost I.

Ahoj holky! Možná je brzo, možná ne, ale ráda bych vás v dnešním článku inspirovala ohledně vánočních dárků. Znáte to, každý rok si lámete hlavu co dát své nejlepší kamarádce, ségře nebo mamce či babičce. Nechcete utrácet tisíce, protože studujete nebo zkrátka nevyděláváte tolik, abyste mohly nakoupit veledary na úkor jídla, školních záležitostí nebo placení paušálu či šalinkarty. Přesto však toužíte po tom, abyste své blízké obdarovaly nějakou maličkostí a originalitou, když už nemáte ten talent vyrobit něco doma. ;)

Jistě tu budou odpůrci nákupů přes internet nebo nákupů na ebay, ale právě dneska bych vám chtěla ukázat pár tipů, co se právě na ebay dá ulovit. Nákupy přes tuto stránku jsou fajn, přehledné, rychlé, jednoduché. Najdete si co vás zajímá a pak jen čekáte až vám výrobek přijde a ano, někdy se tajně modlíte aby dorazil nebo aby byl takový, jaký si představujete.

Nicméně je to pořád takové dobrodrůžo. Kde jinde najdete takové množství bižuterie, diářku, sešitků, lepítek, pe…