Přeskočit na hlavní obsah

Kreativní tvůrci - Luczynka, Rionka a Moncix

Krásný poslední advent vám všem. Pozítří tu máme onen slavnostní den a já bych dneska článek chtěla pojmout trošku netradičně, přesto však lehce vánočně. Letos už nejspíše podobné věci nezajistíte, ale do příštího roku je to možná zajímavý nápad jak darovat někomu blízkému kus originality.

Vzhledem k tomu, že v letošním roce se mi sešlo pár věcí od zručných a talentovaných lidí, bude tento článek právě o nich. První z nich si říká Luczynka a  věnuje se malbě na trička, tašky a celkově na textil. Její osobnost i talent nepopřete, navíc fakt, že jede hudebně na stejné vlně, je mi tuze blízký. V dubnu letošního roku jsem ji objevila prostřednictvím stránek votoč vohoz, kde prezentuje některá svá dílka.

Zamilovala jsem se na první pohled do krásné plátěné tašky s malovanou Amy Lee (ano, jsem už trošku trapná, ale je to má oblíbenkyně, překvapuje mě, že jsem si nakonec nevzala tašku O_o). Na zakázku jsem si objednala celkem tři trička s motivy kapel. První dostal můj milý k výročí a to s logem námi oblíbené corové kapelky While She Sleeps. Jejich lednový koncert překonal (ne)výkon headlinera, takže volba byla jasná. Luczynce jsem poslala motiv, slovo dalo slovo a za nějakých tři sta korun jsem dostala černé tričko vybrané velikosti s precizním logem, srovnatelným s originálem!


Jako druhou zakázku jsem zadala této slečně dárek pro mou jedinou kamarádku. Jednalo se o specifické přání s květinou 'La Dispuite' a textem, který je kamarádce blízký. Spojení těchto dvou věcí bylo trefou do černého. Opět jsem si vybrala barvu trička a velikost a za pár dní jsem měla tričko doma, společně s pokyny při praní atakdále. Služby Luczynky jsou vážně skvělé, je milá, vstřícná a opravdu si poradí téměř se vším.


A jako poslední dosavadní přání jsem chtěla něco pro sebe. Trička mých oblíbených IN THIS MOMENT byla v tu dobu (a stále jsou) strašně špatně dostupná, proto jsem se rozhodla opět kontaktovat Luczynku. Poslala jsem jí návrh jak by tričko mělo vypadat a ... bylo za chvíli doma. Opět jsem zvolila bílou variantu s černými obrysy korunky, kterou se ITM v současnosti prezentují a samozřejmě nesmí chybět logo kapely.


A co závěrem k první zkušeností? Jsem nadšená. Trčika vlastníme více jak půl roku a jsou jako nová. Potisk se nesepral, trička nevybledla a celkově žádné chybičky neshledávám, můžu vřele doporučit.

Fejsbukový krámek a prezentaci výtvorů najdete tady! 

Co se týče druhého představení talentu, mám tu pro vás vstkutku originální tip. Jedná se o nadanou slečnu z Brna, říkající si Rionka. Ta se věnuje kresbě jako takové, momentálně ulítává na pohlednicích a tvorbě originálních šperků s vlastními motivy. Sama již pár dní vlastním pár úchvatných 'očičkatostí', jak svá dílka nazývá. Náušničky jsou úžasné a nestojí moc. Koupit můžete na Fleru, kam jednou za čas hodí něco ze svých skvostů.

Momentálně k prodeji nic nenabízí, ale mrknout se můžete na zboží již prodané právě na Fleru (tady) nebo jestli jste vášniví 'twíteři', zkuste si vyhledat #očičkatost.

Služby opět doporučuji. Šperk je kvalitně vyroben, doplněn ladící vlastnoručně malovanou pohlednicí, krásně zabalen, s láskou vyroben a poslán! Originální budete stoprocentně! P.S. Vidíte Amy? Tahle holka ví co mám ráda, hehe!


A jako poslední holčinu bych vám chtěla představit moncix. Opět  votočový objev, opět tvorba šperků, tentokrát z oblíbené fimo hmoty. Myslím že není třeba dále moc rozpitvávat, výsledek můžete vidět na fotkách. Doručení v papírové krabičce, obálce s bublinkama a bezproblémová domluva. Moncix toho nabízí opravdu hodně, stačí si jen vybrat z nepřeberného množství. Věřím, že jestli budete mít vlastní nápad, dokáže ho zrealizovat a vyjít vám vstříc.


Profil Moncix na VV. 

Tak co? Půjdete do toho? Máte zkušenosti s podobnými talenty? Objednáváte takto dárečky pro sebe nebo své blízké? Podporujete 'české umělce' a tvořilky? 

Komentáře

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.