Přeskočit na hlavní obsah

Foto střípky - LEDEN 2014

Krásné pondělní ráno. Čeká nás poslední lednový týden a tak jsem se rozhodla ukázat vám, co jsem si během ledna nafotila. Mnozí z vás už fotky možná viděli na instagramu, ale určitě není od škody si těch pár okamžiků připomenout. Já sama mám tyto články, nejsou-li v denních či týdenních intervalech, moc ráda.

Aby bylo jasno, tak s mobilem jsme teď skvělí kámoši a tak fotím kdejakou blbinu. Hehe.

Leden byl plný nových receptů, které jsem ozkoušela, kochání se z krásného počasí, prvního sněhu, první oslavy kamaráda, který se přehoupl na třicítku, první letošní pizzy a retro Pepsi, kterou jsem prostě musela ochutnat, když ji muž donesl domů... taky byl plný nesplněného předsevzetí v podobě sladkostí. Ano, Milce s Daimem se těžko odolává. Taky jsme zazimovali vánoční stromeček a ozdoby, udělali razantní úklid, rochňala jsem se ve vaně plné horké vody a pěny, hýčkala se různými vůněmi, starala se o sebe, cvičila s fyzioterapeutkou, poprvé jsem si vyzkoušela parafinový zábal a relaxovala na lehátku za příjemných tónů relaxační hudby...

Poprvé jsem plnila svá další předsevzetí, bavila se se všemi, sundala loňský nástěnný kalendář, vzpomínala na léto, na mého pejska, o vycházkách se chodila projít do parku, zkoumat drogérky, začala jsem nakupovat fakt výhodně a výdaje jsem stáhla na minimum a funguje to líp. Taky jsem se zbláznila do malování svého obličeje a vytvářela nejrůznější kreace na zahnání nudy.

Leden byl skvělý, pomalu končí a stejně tak i moje neschopenka. Od února se vracím do práce a já jsem velice zvědavá, jak se mi po třech měsících povede. Změny ohledně zdravotního stavu nejsou téměř viditelné, ale pokusím se dělat maximum, protože v dnešní době je práce moc moc důležitá. Tím samozřejmě nechci říct, že blog odsunu na druhou kolej, to určitě ne. Baví mě to tu s vámi a já bych vám chtěla poděkovat za přízeň. Nikdy by se mi nesnilo, že za tři měsíce působení na této stránce budu mít pravidelných 50 čtenářů a spoustu pravidelných komentátorů a rádců! Děkuji vám. 

A teď už fotky, které leden charakterizují.

 
 

 
 
  
 
 
 

Doufám, že se vám tento foto článek líbil. :) 

Komentáře

 1. Jj, líbil :) Instagramu jsem zatím nepodlehla (možná proto, že mám hloupý telefon), tak se ráda podívám tady.

  Přeju klidný návrat do práce, tři měsíce jsou celkem doba, tak ať nejsi moc unavená a tak :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já taky měla hloupý telefon, ale vyloženě mě štvalo, že instagram mít nemůžu, možná proto jsem teď takový fanatik... :D

   A děkuju, snad to bude fajn. :)

   Vymazat
 2. je zábavné prohlížet fotky jiných :DD

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.