Přeskočit na hlavní obsah

Foto střípky - LEDEN 2014

Krásné pondělní ráno. Čeká nás poslední lednový týden a tak jsem se rozhodla ukázat vám, co jsem si během ledna nafotila. Mnozí z vás už fotky možná viděli na instagramu, ale určitě není od škody si těch pár okamžiků připomenout. Já sama mám tyto články, nejsou-li v denních či týdenních intervalech, moc ráda.

Aby bylo jasno, tak s mobilem jsme teď skvělí kámoši a tak fotím kdejakou blbinu. Hehe.

Leden byl plný nových receptů, které jsem ozkoušela, kochání se z krásného počasí, prvního sněhu, první oslavy kamaráda, který se přehoupl na třicítku, první letošní pizzy a retro Pepsi, kterou jsem prostě musela ochutnat, když ji muž donesl domů... taky byl plný nesplněného předsevzetí v podobě sladkostí. Ano, Milce s Daimem se těžko odolává. Taky jsme zazimovali vánoční stromeček a ozdoby, udělali razantní úklid, rochňala jsem se ve vaně plné horké vody a pěny, hýčkala se různými vůněmi, starala se o sebe, cvičila s fyzioterapeutkou, poprvé jsem si vyzkoušela parafinový zábal a relaxovala na lehátku za příjemných tónů relaxační hudby...

Poprvé jsem plnila svá další předsevzetí, bavila se se všemi, sundala loňský nástěnný kalendář, vzpomínala na léto, na mého pejska, o vycházkách se chodila projít do parku, zkoumat drogérky, začala jsem nakupovat fakt výhodně a výdaje jsem stáhla na minimum a funguje to líp. Taky jsem se zbláznila do malování svého obličeje a vytvářela nejrůznější kreace na zahnání nudy.

Leden byl skvělý, pomalu končí a stejně tak i moje neschopenka. Od února se vracím do práce a já jsem velice zvědavá, jak se mi po třech měsících povede. Změny ohledně zdravotního stavu nejsou téměř viditelné, ale pokusím se dělat maximum, protože v dnešní době je práce moc moc důležitá. Tím samozřejmě nechci říct, že blog odsunu na druhou kolej, to určitě ne. Baví mě to tu s vámi a já bych vám chtěla poděkovat za přízeň. Nikdy by se mi nesnilo, že za tři měsíce působení na této stránce budu mít pravidelných 50 čtenářů a spoustu pravidelných komentátorů a rádců! Děkuji vám. 

A teď už fotky, které leden charakterizují.

 
 

 
 
  
 
 
 

Doufám, že se vám tento foto článek líbil. :) 

Komentáře

 1. Jj, líbil :) Instagramu jsem zatím nepodlehla (možná proto, že mám hloupý telefon), tak se ráda podívám tady.

  Přeju klidný návrat do práce, tři měsíce jsou celkem doba, tak ať nejsi moc unavená a tak :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já taky měla hloupý telefon, ale vyloženě mě štvalo, že instagram mít nemůžu, možná proto jsem teď takový fanatik... :D

   A děkuju, snad to bude fajn. :)

   Vymazat
 2. je zábavné prohlížet fotky jiných :DD

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ebay tip : Diář a papírenské nezbytnosti

Krásný den moje milé čtenářky. S novým vzhledem blogu přichází i nový článek a to na téma, které jsem vás slibovala a na které jste se podle vašich reakcí velmi těšily. Dneska se společně podíváme na můj diář, samolepky a další dekorační záležitosti z papírnictví. Ještě k úvodu vám řeknu, že všechny tyto věci samozřejmě najdete v různých provedeních a kvalitách i v kamenných obchodech v Čechách, takže kdo nechce objednávat z internetu a nechce čekat, může se vrhnout na průzkum po okolí. ;)

Já sama jsem docela propadla Ebay. Už loni jsem měla takovou slabou chvilku, kdy jsem jej pořád dokola prohlížela a pár věcí tam i nakoupila. Jednalo se ale o šperky, které mě poměrně zklamaly, takže jsem ebay nechala na téměř celý rok být. Ovšem v poslední době jsem chtěla zkoušet nové věci a tak už to se mnou jelo. První papírenskou potřebou, respektive potřebou na každičký jediný den je nový diář, který k mému údivu začíná již od měsíce listopadu. Jedná se o diář na 14 měsíců. Objednávala jsem j…

Zkušenosti s online nakupováním e-shopu H&M

Ahoj ahoj!
Dneska po dlouhé době oprášíme rubriku s názvem 'Zkušenosti s e-shopy' a zaměříme se tak poprvé na online nakupování oblečení. Víte, do řetězce H&M chodím poměrně často, ale obchody se svou nabídkou hodně liší. Když jdu po konkrétním kousku, téměř nikdy jej neseženu a když ano, tak ne v mojí velikosti. Buď nacházím pidi velikosti, do kterých bych se narvala tak před deseti lety nebo naopak velikosti, do kterých bych se vešla dvakrát. Proto musím upřímně říct, že když H&M přišlo s tím, že i Česká republika bude mít svůj vlastní e-shop, mé srdíčko zajásalo a peněženka zaplakala.

Nuže, v rámci výprodeje (!trvajícího do konce dnešního dne!) jsem si vybrala tři kousky. Tři trička v rámci všemožných odstínů šedi (:D). Šedá je teď mou novou černou a vévodí téměř každému outfitu (jestli se tak splácaninám toho co mám ve skříni dá říct).

Ebay tipy - Vánoce, narozeniny nebo jen tak pro radost I.

Ahoj holky! Možná je brzo, možná ne, ale ráda bych vás v dnešním článku inspirovala ohledně vánočních dárků. Znáte to, každý rok si lámete hlavu co dát své nejlepší kamarádce, ségře nebo mamce či babičce. Nechcete utrácet tisíce, protože studujete nebo zkrátka nevyděláváte tolik, abyste mohly nakoupit veledary na úkor jídla, školních záležitostí nebo placení paušálu či šalinkarty. Přesto však toužíte po tom, abyste své blízké obdarovaly nějakou maličkostí a originalitou, když už nemáte ten talent vyrobit něco doma. ;)

Jistě tu budou odpůrci nákupů přes internet nebo nákupů na ebay, ale právě dneska bych vám chtěla ukázat pár tipů, co se právě na ebay dá ulovit. Nákupy přes tuto stránku jsou fajn, přehledné, rychlé, jednoduché. Najdete si co vás zajímá a pak jen čekáte až vám výrobek přijde a ano, někdy se tajně modlíte aby dorazil nebo aby byl takový, jaký si představujete.

Nicméně je to pořád takové dobrodrůžo. Kde jinde najdete takové množství bižuterie, diářku, sešitků, lepítek, pe…