Přeskočit na hlavní obsah

Foto střípky - ÚNOR 2014

Máme tu konečně březen a s ním i můj první článek v tomto měsíci. Dneska očekávejte fotkový maraton instagramových fotek a pár těch 'selfies' a další podobných blbinek. Začátek měsíce je vždy tím okamžikem kdy si připomínáme, co se v tom uplynulém stalo, co nás potěšilo nebo naopak zklamalo, co se nám povedlo nebo co jsme totálně zvorali. Já za sebe musím říct, že měsíc únor byl vážně úspěšný.

Po třech měsících jsem se vrátila do práce a do pracovního procesu jsem vklouzla vážně snadno. Doteď už znám všechny drby co se za mé nepřítomnosti udály a zkrátka už mi jde vše od ruky tak, jak jsem zvyklá. Snad jen ta fyzička není to co bývalo (bože zním jak důchodce :D).

Měsíc únor byl ve znamení lásky že jo, Valentýna. Neslavili jsme jej nějak zázračně. Můj milý objednal dvě pizzy, dali jsme si strašně nezdravou colu, začali sledovat American Horror Story a dostala jsem obrovské linecké srdíčko. Abyste věděli, pro mě je to svátek, který si uznání možná zaslouží, ale spíše co se týče těch tajemných valentýnek. To se mi líbí. Nicméně řešit to, že jeden přítel vaší kamarádky jí dal nádherný prstýnek a ten druhý kabelku a vy jste přitom dostala jen 'pitomou' čokoládu... to snad nemyslíte vážně. Zkrátka to tak nehroťte a užívejte si každé pozornosti a je fuk na který den připadá.

Měsíc únor byl také ve znamení ZOH. Televize nám ještě pořádně nefunguje, takže jsme viděli jen pár zápasů hokeje a vážně jsme fandili. Bylo to fajn, připomnělo mi to dětství s taťkou.

Měsíc únor byl také ve znamení pozdního spánku, zavíraček v práci, podivných zákazníků, kteří se mě snažili obrátit na víru a přesvědčit mě, že na tomto světě moc trpím a že bych s tím něco měla udělat. Zkrátka sekta, která nejspíš provozuje hromadné masakrování nebo co... Blbost!

Měsíc únor byl i hodně nakupovací. Musím říct, že kosmetika lehounce ustoupila a já si trošku pozměnila šatník. Koupila si nové kalhoty, dvoje nové boty, pár triček (víte, že v Lídlu mají fakt stylová trička za pár kaček? Příjemná na těle, neměnící svůj tvar a barvu a zkrátka fakt peckovní?) a potom také kabelku. Můj celoroční wishlist, co jsem si psala na začátku roku se začíná lehounce plnit.

Nu, dost jsem se rozkecala, takže pojďme na ty fotky.

  

 
 
  
 
  


 Jak úspěšný byl měsíc únor u vás? Užili jste si jej? Já musím říct, že přesto, že byl dost zkrátký, byl super. Už se těším na cyklo vyjížďky a na dlooouhé procházky a výletování po všech čertech. 
P.S. Momentálně pro vás připravuji článek - Únorové filmové tipy a Nakupovací mánii za únor. 

Komentáře

 1. Pěkné fotky, pro mě byl únor také dobrý měsíc, měla jsem jarní prázdniny a byl takový klidný a nenáročný. Super fotky. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je skvělé, já jarňáky teda už mít nikdy nebudu, ale i tak si každé volno do sytosti užívám, tak je bezva, že v tom nejsem sama. :) A díky. Jsou to jen takové mobilové rychlovky.

   Vymazat
 2. Marteny jsou super, také jsem je minulý měsíc dostala, mám desetidírkové s ocelovou špičkou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou, akorát po první vycházce mám puchýře na obou nohách, takže je ještě nějakou dobu pořádně nevyvětrám... :D Ale desetidírkové ti závidím, také jsem chtěla... :) jsou to skvělé botky.

   Vymazat
 3. Jůů, fotky super :) Nějaké jsem už viděla na Insta :)
  Pro mě byl únor fajnový, ale tak začala mi zas škola :D takže povinnosti na sebe nenechaly dlouho čekat..

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ebay tip : Diář a papírenské nezbytnosti

Krásný den moje milé čtenářky. S novým vzhledem blogu přichází i nový článek a to na téma, které jsem vás slibovala a na které jste se podle vašich reakcí velmi těšily. Dneska se společně podíváme na můj diář, samolepky a další dekorační záležitosti z papírnictví. Ještě k úvodu vám řeknu, že všechny tyto věci samozřejmě najdete v různých provedeních a kvalitách i v kamenných obchodech v Čechách, takže kdo nechce objednávat z internetu a nechce čekat, může se vrhnout na průzkum po okolí. ;)

Já sama jsem docela propadla Ebay. Už loni jsem měla takovou slabou chvilku, kdy jsem jej pořád dokola prohlížela a pár věcí tam i nakoupila. Jednalo se ale o šperky, které mě poměrně zklamaly, takže jsem ebay nechala na téměř celý rok být. Ovšem v poslední době jsem chtěla zkoušet nové věci a tak už to se mnou jelo. První papírenskou potřebou, respektive potřebou na každičký jediný den je nový diář, který k mému údivu začíná již od měsíce listopadu. Jedná se o diář na 14 měsíců. Objednávala jsem j…

Zkušenosti s online nakupováním e-shopu H&M

Ahoj ahoj!
Dneska po dlouhé době oprášíme rubriku s názvem 'Zkušenosti s e-shopy' a zaměříme se tak poprvé na online nakupování oblečení. Víte, do řetězce H&M chodím poměrně často, ale obchody se svou nabídkou hodně liší. Když jdu po konkrétním kousku, téměř nikdy jej neseženu a když ano, tak ne v mojí velikosti. Buď nacházím pidi velikosti, do kterých bych se narvala tak před deseti lety nebo naopak velikosti, do kterých bych se vešla dvakrát. Proto musím upřímně říct, že když H&M přišlo s tím, že i Česká republika bude mít svůj vlastní e-shop, mé srdíčko zajásalo a peněženka zaplakala.

Nuže, v rámci výprodeje (!trvajícího do konce dnešního dne!) jsem si vybrala tři kousky. Tři trička v rámci všemožných odstínů šedi (:D). Šedá je teď mou novou černou a vévodí téměř každému outfitu (jestli se tak splácaninám toho co mám ve skříni dá říct).

Ebay tipy - Vánoce, narozeniny nebo jen tak pro radost I.

Ahoj holky! Možná je brzo, možná ne, ale ráda bych vás v dnešním článku inspirovala ohledně vánočních dárků. Znáte to, každý rok si lámete hlavu co dát své nejlepší kamarádce, ségře nebo mamce či babičce. Nechcete utrácet tisíce, protože studujete nebo zkrátka nevyděláváte tolik, abyste mohly nakoupit veledary na úkor jídla, školních záležitostí nebo placení paušálu či šalinkarty. Přesto však toužíte po tom, abyste své blízké obdarovaly nějakou maličkostí a originalitou, když už nemáte ten talent vyrobit něco doma. ;)

Jistě tu budou odpůrci nákupů přes internet nebo nákupů na ebay, ale právě dneska bych vám chtěla ukázat pár tipů, co se právě na ebay dá ulovit. Nákupy přes tuto stránku jsou fajn, přehledné, rychlé, jednoduché. Najdete si co vás zajímá a pak jen čekáte až vám výrobek přijde a ano, někdy se tajně modlíte aby dorazil nebo aby byl takový, jaký si představujete.

Nicméně je to pořád takové dobrodrůžo. Kde jinde najdete takové množství bižuterie, diářku, sešitků, lepítek, pe…