Přeskočit na hlavní obsah

Foto střípky - ÚNOR 2014

Máme tu konečně březen a s ním i můj první článek v tomto měsíci. Dneska očekávejte fotkový maraton instagramových fotek a pár těch 'selfies' a další podobných blbinek. Začátek měsíce je vždy tím okamžikem kdy si připomínáme, co se v tom uplynulém stalo, co nás potěšilo nebo naopak zklamalo, co se nám povedlo nebo co jsme totálně zvorali. Já za sebe musím říct, že měsíc únor byl vážně úspěšný.

Po třech měsících jsem se vrátila do práce a do pracovního procesu jsem vklouzla vážně snadno. Doteď už znám všechny drby co se za mé nepřítomnosti udály a zkrátka už mi jde vše od ruky tak, jak jsem zvyklá. Snad jen ta fyzička není to co bývalo (bože zním jak důchodce :D).

Měsíc únor byl ve znamení lásky že jo, Valentýna. Neslavili jsme jej nějak zázračně. Můj milý objednal dvě pizzy, dali jsme si strašně nezdravou colu, začali sledovat American Horror Story a dostala jsem obrovské linecké srdíčko. Abyste věděli, pro mě je to svátek, který si uznání možná zaslouží, ale spíše co se týče těch tajemných valentýnek. To se mi líbí. Nicméně řešit to, že jeden přítel vaší kamarádky jí dal nádherný prstýnek a ten druhý kabelku a vy jste přitom dostala jen 'pitomou' čokoládu... to snad nemyslíte vážně. Zkrátka to tak nehroťte a užívejte si každé pozornosti a je fuk na který den připadá.

Měsíc únor byl také ve znamení ZOH. Televize nám ještě pořádně nefunguje, takže jsme viděli jen pár zápasů hokeje a vážně jsme fandili. Bylo to fajn, připomnělo mi to dětství s taťkou.

Měsíc únor byl také ve znamení pozdního spánku, zavíraček v práci, podivných zákazníků, kteří se mě snažili obrátit na víru a přesvědčit mě, že na tomto světě moc trpím a že bych s tím něco měla udělat. Zkrátka sekta, která nejspíš provozuje hromadné masakrování nebo co... Blbost!

Měsíc únor byl i hodně nakupovací. Musím říct, že kosmetika lehounce ustoupila a já si trošku pozměnila šatník. Koupila si nové kalhoty, dvoje nové boty, pár triček (víte, že v Lídlu mají fakt stylová trička za pár kaček? Příjemná na těle, neměnící svůj tvar a barvu a zkrátka fakt peckovní?) a potom také kabelku. Můj celoroční wishlist, co jsem si psala na začátku roku se začíná lehounce plnit.

Nu, dost jsem se rozkecala, takže pojďme na ty fotky.

  

 
 
  
 
  


 Jak úspěšný byl měsíc únor u vás? Užili jste si jej? Já musím říct, že přesto, že byl dost zkrátký, byl super. Už se těším na cyklo vyjížďky a na dlooouhé procházky a výletování po všech čertech. 
P.S. Momentálně pro vás připravuji článek - Únorové filmové tipy a Nakupovací mánii za únor. 

Komentáře

 1. Pěkné fotky, pro mě byl únor také dobrý měsíc, měla jsem jarní prázdniny a byl takový klidný a nenáročný. Super fotky. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je skvělé, já jarňáky teda už mít nikdy nebudu, ale i tak si každé volno do sytosti užívám, tak je bezva, že v tom nejsem sama. :) A díky. Jsou to jen takové mobilové rychlovky.

   Vymazat
 2. Marteny jsou super, také jsem je minulý měsíc dostala, mám desetidírkové s ocelovou špičkou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou, akorát po první vycházce mám puchýře na obou nohách, takže je ještě nějakou dobu pořádně nevyvětrám... :D Ale desetidírkové ti závidím, také jsem chtěla... :) jsou to skvělé botky.

   Vymazat
 3. Jůů, fotky super :) Nějaké jsem už viděla na Insta :)
  Pro mě byl únor fajnový, ale tak začala mi zas škola :D takže povinnosti na sebe nenechaly dlouho čekat..

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.