Přeskočit na hlavní obsah

Ikea - nová kolekce PS 2014

Krásné úterní ránko mí drazí přátelé. Dnes to bude trošku z jiného soudku. Mám sice připraveno několik recenzí na produkty, které od začátku roku testuji, také tipy na filmy, ale to všechno si necháme hezky na víkend, který budu mít po dlouhé době volný.

Dnešní článek poslouží jako inspirace pro ty z vás, kteří se zajímají o bytový design nebo jsou  jen fanoušky obchodního řetězce IKEA. Ten totiž přišel s novou kolekcí pro rok 2014. Kolekci PS 2014. Tentokrát se můžeme těšit na 51 novinek, mezi kterými najdeme nábytek i doplňky. Musím říct, že letošní PS se mi líbí moc.

Nábytek i doplňky jsou navrženy pro mladé lidi, kteří povětšinou žijí v menších bytech a dost často se stěhují, ať už za prací nebo zážitky. Ceny jednotlivých produktů zatím známé nejsou, ale to vše se dozvíme již za pár dní. Právě v dubnu se tyto novinky objeví v Praze, Brně i Ostravě. Zkrátka ve všech obchodních domech.

Pojďme se tedy podívat na co nového se můžeme těšit! Osobně mě nejvíce zaujal 'noční stolek' s šuplíky, stolní zrcátko, na které půjdou pověsit vaše oblíbené šperky, potom také lustr a zajímavá mi rozhodně přijde i drátěná skříň či sekretář alá pracovní koutek. Zuby si taktéž brousím na skleník ve tvaru chaloupky či květinový stojan.
Tak co vy? Jak oslovily tyto novinky vás? Máte také pocit, že alespoň půlku věcí nutně potřebujete? Budu se těšit na vaše názory a komentáře. 

Na závěr ještě jedno video, prezentující novinky... :)

Komentáře

 1. Sojan (pokud je rohový) s věšákem (018.jpg) by možná vyřešil můj "systém hromada" vedle postele... :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musíme na to mrknout naživo... :P :)

   Vymazat
 2. Já mám do Ikey zakázáno chodit, jinak by jsme se doma už nevešli.:)) Jinak zaujalo mě to samé co tebe. Plus ještě ten stolek, co je úplně nahoře nalevo, i když by se k nám vůbec nehodil:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, je tam dost věcí, které jsou úžasné, ale do většiny již zařízených bytů se nejspíše hodit nebudou. Ale ten stůl je boží a jestli bude i v jiné barevné variantě, tak to bude bomba... Jen bych ho neměla kam nacpat. :D

   Vymazat
 3. Ten noční stolek je parádní! :) Ta drátěná skříň je zajímavá, ale do bytu bych ji určitě nechtěla. Hrozně mi totiž pripomíná takové ty klece, kterým se na ZŠ říkalo šatny :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky mi to připomíná školní šatny... :D Ale úplně si to umím představit v nějakém minimalistickém bytě jako dominantu pokoje nebo šatny jako takové.. Ovšem majitel této skříně nesmí být bordelář... :D

   Vymazat
 4. To máš pravdu, minimálně půlku z toho potřebuju :D O letních prádzniných budeme s přítelem předělávat byt, tak se snad vyřádím :)))
  Hedwica♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé, tak to ti přeju, ať se pořádně vyřádíš! :)))

   Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.