Přeskočit na hlavní obsah

Ikea - nová kolekce PS 2014

Krásné úterní ránko mí drazí přátelé. Dnes to bude trošku z jiného soudku. Mám sice připraveno několik recenzí na produkty, které od začátku roku testuji, také tipy na filmy, ale to všechno si necháme hezky na víkend, který budu mít po dlouhé době volný.

Dnešní článek poslouží jako inspirace pro ty z vás, kteří se zajímají o bytový design nebo jsou  jen fanoušky obchodního řetězce IKEA. Ten totiž přišel s novou kolekcí pro rok 2014. Kolekci PS 2014. Tentokrát se můžeme těšit na 51 novinek, mezi kterými najdeme nábytek i doplňky. Musím říct, že letošní PS se mi líbí moc.

Nábytek i doplňky jsou navrženy pro mladé lidi, kteří povětšinou žijí v menších bytech a dost často se stěhují, ať už za prací nebo zážitky. Ceny jednotlivých produktů zatím známé nejsou, ale to vše se dozvíme již za pár dní. Právě v dubnu se tyto novinky objeví v Praze, Brně i Ostravě. Zkrátka ve všech obchodních domech.

Pojďme se tedy podívat na co nového se můžeme těšit! Osobně mě nejvíce zaujal 'noční stolek' s šuplíky, stolní zrcátko, na které půjdou pověsit vaše oblíbené šperky, potom také lustr a zajímavá mi rozhodně přijde i drátěná skříň či sekretář alá pracovní koutek. Zuby si taktéž brousím na skleník ve tvaru chaloupky či květinový stojan.
Tak co vy? Jak oslovily tyto novinky vás? Máte také pocit, že alespoň půlku věcí nutně potřebujete? Budu se těšit na vaše názory a komentáře. 

Na závěr ještě jedno video, prezentující novinky... :)

Komentáře

 1. Sojan (pokud je rohový) s věšákem (018.jpg) by možná vyřešil můj "systém hromada" vedle postele... :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musíme na to mrknout naživo... :P :)

   Vymazat
 2. Já mám do Ikey zakázáno chodit, jinak by jsme se doma už nevešli.:)) Jinak zaujalo mě to samé co tebe. Plus ještě ten stolek, co je úplně nahoře nalevo, i když by se k nám vůbec nehodil:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, je tam dost věcí, které jsou úžasné, ale do většiny již zařízených bytů se nejspíše hodit nebudou. Ale ten stůl je boží a jestli bude i v jiné barevné variantě, tak to bude bomba... Jen bych ho neměla kam nacpat. :D

   Vymazat
 3. Ten noční stolek je parádní! :) Ta drátěná skříň je zajímavá, ale do bytu bych ji určitě nechtěla. Hrozně mi totiž pripomíná takové ty klece, kterým se na ZŠ říkalo šatny :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky mi to připomíná školní šatny... :D Ale úplně si to umím představit v nějakém minimalistickém bytě jako dominantu pokoje nebo šatny jako takové.. Ovšem majitel této skříně nesmí být bordelář... :D

   Vymazat
 4. To máš pravdu, minimálně půlku z toho potřebuju :D O letních prádzniných budeme s přítelem předělávat byt, tak se snad vyřádím :)))
  Hedwica♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé, tak to ti přeju, ať se pořádně vyřádíš! :)))

   Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ebay tip : Diář a papírenské nezbytnosti

Krásný den moje milé čtenářky. S novým vzhledem blogu přichází i nový článek a to na téma, které jsem vás slibovala a na které jste se podle vašich reakcí velmi těšily. Dneska se společně podíváme na můj diář, samolepky a další dekorační záležitosti z papírnictví. Ještě k úvodu vám řeknu, že všechny tyto věci samozřejmě najdete v různých provedeních a kvalitách i v kamenných obchodech v Čechách, takže kdo nechce objednávat z internetu a nechce čekat, může se vrhnout na průzkum po okolí. ;)

Já sama jsem docela propadla Ebay. Už loni jsem měla takovou slabou chvilku, kdy jsem jej pořád dokola prohlížela a pár věcí tam i nakoupila. Jednalo se ale o šperky, které mě poměrně zklamaly, takže jsem ebay nechala na téměř celý rok být. Ovšem v poslední době jsem chtěla zkoušet nové věci a tak už to se mnou jelo. První papírenskou potřebou, respektive potřebou na každičký jediný den je nový diář, který k mému údivu začíná již od měsíce listopadu. Jedná se o diář na 14 měsíců. Objednávala jsem j…

Zkušenosti s online nakupováním e-shopu H&M

Ahoj ahoj!
Dneska po dlouhé době oprášíme rubriku s názvem 'Zkušenosti s e-shopy' a zaměříme se tak poprvé na online nakupování oblečení. Víte, do řetězce H&M chodím poměrně často, ale obchody se svou nabídkou hodně liší. Když jdu po konkrétním kousku, téměř nikdy jej neseženu a když ano, tak ne v mojí velikosti. Buď nacházím pidi velikosti, do kterých bych se narvala tak před deseti lety nebo naopak velikosti, do kterých bych se vešla dvakrát. Proto musím upřímně říct, že když H&M přišlo s tím, že i Česká republika bude mít svůj vlastní e-shop, mé srdíčko zajásalo a peněženka zaplakala.

Nuže, v rámci výprodeje (!trvajícího do konce dnešního dne!) jsem si vybrala tři kousky. Tři trička v rámci všemožných odstínů šedi (:D). Šedá je teď mou novou černou a vévodí téměř každému outfitu (jestli se tak splácaninám toho co mám ve skříni dá říct).

Ebay tipy - Vánoce, narozeniny nebo jen tak pro radost I.

Ahoj holky! Možná je brzo, možná ne, ale ráda bych vás v dnešním článku inspirovala ohledně vánočních dárků. Znáte to, každý rok si lámete hlavu co dát své nejlepší kamarádce, ségře nebo mamce či babičce. Nechcete utrácet tisíce, protože studujete nebo zkrátka nevyděláváte tolik, abyste mohly nakoupit veledary na úkor jídla, školních záležitostí nebo placení paušálu či šalinkarty. Přesto však toužíte po tom, abyste své blízké obdarovaly nějakou maličkostí a originalitou, když už nemáte ten talent vyrobit něco doma. ;)

Jistě tu budou odpůrci nákupů přes internet nebo nákupů na ebay, ale právě dneska bych vám chtěla ukázat pár tipů, co se právě na ebay dá ulovit. Nákupy přes tuto stránku jsou fajn, přehledné, rychlé, jednoduché. Najdete si co vás zajímá a pak jen čekáte až vám výrobek přijde a ano, někdy se tajně modlíte aby dorazil nebo aby byl takový, jaký si představujete.

Nicméně je to pořád takové dobrodrůžo. Kde jinde najdete takové množství bižuterie, diářku, sešitků, lepítek, pe…