Přeskočit na hlavní obsah

Foto střípky - BŘEZEN 2014

Krásné sobotní odpoledne. Doufám, že máte dneska všichni volno a pohodičku, dali jste si něco dobrého k obědu a relaxujete dle svých možností. Já se rozhodla dnešní příspěvek věnovat foto ohlédnutí. Konkrétně se bude jednat o pár momentů z měsíce března, který nám v pondělí skončil.

Vařila jsem, výletovala, popíjela vínečko s milým, měla první Kozinu (pivo+žlutá limonáda), první točenou zmrzlinuzamilovala se do tmavých rtěnek, potkala partičku kaček, byla na oslavě narozenin i na pohřbu. Poprvé v životě se bláznivě zamilovala do parfému, který je neuvěřitelně drahý, ale smyslný, koupila si první stíny v parfumérce, mamince koupila dárek k narozeninám, sobě kupovala květiny... Oblékala jsem se jarně, užívala si nových plátěnek, různých variací líčení... Měsíc březen byl opravdu bohatý na vše možné i nemožné a já doufám, že duben, který před chvílí začal bude ještě lepší. Zatím se takový opravdu zdá být...

  
 

 
  
 
 
 
 
 
 

 

 

 Omlouvám se za extrémní počet fotek s mým ksichtem..  :D

Komentáře

 1. Čichám, čichám fialovou Rimmelku... Čichám správně? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano prosím! Odhodlala jsem se a podlehla... :D

   Vymazat
 2. Ale ty tmavé rtěnky Ti neuvěřitelně seknou! Moc se mi líbí i nový design blogu. :-)
  A kachny na konci? Boží! Taky je chci potkat! :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc. Já na ně neměla vůbec odvahu, nicméně se začínám odhodlávat a zamilovávat... :) A my je teď máme před domem neustále, jsou srandovní. :D

   Vymazat
 3. A já zase na žádné fotce nevidím tu točenou zmrzlinu... :/ :D :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Než jsem ji stihla vyfotit, měla jsem ji v sobě. :-D Nicméně byla vynikající.

   Vymazat
 4. Ta poslední fotka je suprová ;) ..rtěnka ti sluší, a ta fotka s pejskem je krásná!

  OdpovědětVymazat
 5. Kačenky jsou teda pardání a rtěnky ti doopravdy sluší! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou zlaté, každý den když jdu do práce nebo nakoupit, potkávám je na procházce nebo jak si lebedí na břehu... :)

   Vymazat
 6. na 6 fotce ti to moc sluší!

  http://oprirodnikosmetice.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ebay tip : Diář a papírenské nezbytnosti

Krásný den moje milé čtenářky. S novým vzhledem blogu přichází i nový článek a to na téma, které jsem vás slibovala a na které jste se podle vašich reakcí velmi těšily. Dneska se společně podíváme na můj diář, samolepky a další dekorační záležitosti z papírnictví. Ještě k úvodu vám řeknu, že všechny tyto věci samozřejmě najdete v různých provedeních a kvalitách i v kamenných obchodech v Čechách, takže kdo nechce objednávat z internetu a nechce čekat, může se vrhnout na průzkum po okolí. ;)

Já sama jsem docela propadla Ebay. Už loni jsem měla takovou slabou chvilku, kdy jsem jej pořád dokola prohlížela a pár věcí tam i nakoupila. Jednalo se ale o šperky, které mě poměrně zklamaly, takže jsem ebay nechala na téměř celý rok být. Ovšem v poslední době jsem chtěla zkoušet nové věci a tak už to se mnou jelo. První papírenskou potřebou, respektive potřebou na každičký jediný den je nový diář, který k mému údivu začíná již od měsíce listopadu. Jedná se o diář na 14 měsíců. Objednávala jsem j…

Zkušenosti s online nakupováním e-shopu H&M

Ahoj ahoj!
Dneska po dlouhé době oprášíme rubriku s názvem 'Zkušenosti s e-shopy' a zaměříme se tak poprvé na online nakupování oblečení. Víte, do řetězce H&M chodím poměrně často, ale obchody se svou nabídkou hodně liší. Když jdu po konkrétním kousku, téměř nikdy jej neseženu a když ano, tak ne v mojí velikosti. Buď nacházím pidi velikosti, do kterých bych se narvala tak před deseti lety nebo naopak velikosti, do kterých bych se vešla dvakrát. Proto musím upřímně říct, že když H&M přišlo s tím, že i Česká republika bude mít svůj vlastní e-shop, mé srdíčko zajásalo a peněženka zaplakala.

Nuže, v rámci výprodeje (!trvajícího do konce dnešního dne!) jsem si vybrala tři kousky. Tři trička v rámci všemožných odstínů šedi (:D). Šedá je teď mou novou černou a vévodí téměř každému outfitu (jestli se tak splácaninám toho co mám ve skříni dá říct).

Ebay tipy - Vánoce, narozeniny nebo jen tak pro radost I.

Ahoj holky! Možná je brzo, možná ne, ale ráda bych vás v dnešním článku inspirovala ohledně vánočních dárků. Znáte to, každý rok si lámete hlavu co dát své nejlepší kamarádce, ségře nebo mamce či babičce. Nechcete utrácet tisíce, protože studujete nebo zkrátka nevyděláváte tolik, abyste mohly nakoupit veledary na úkor jídla, školních záležitostí nebo placení paušálu či šalinkarty. Přesto však toužíte po tom, abyste své blízké obdarovaly nějakou maličkostí a originalitou, když už nemáte ten talent vyrobit něco doma. ;)

Jistě tu budou odpůrci nákupů přes internet nebo nákupů na ebay, ale právě dneska bych vám chtěla ukázat pár tipů, co se právě na ebay dá ulovit. Nákupy přes tuto stránku jsou fajn, přehledné, rychlé, jednoduché. Najdete si co vás zajímá a pak jen čekáte až vám výrobek přijde a ano, někdy se tajně modlíte aby dorazil nebo aby byl takový, jaký si představujete.

Nicméně je to pořád takové dobrodrůžo. Kde jinde najdete takové množství bižuterie, diářku, sešitků, lepítek, pe…