Přeskočit na hlavní obsah

Pokecník - Narozeninová Zoo Hodonín

Krásnou neděli mé milé!

Dnes si dáme trošku oddechový článek, protože na jiný se stejně nevzmohu. Včerejší narozeninový den jsme strávili v Zoo Hodonín a musím říct, že ač je to prozatím jedna z nejmenších zoologických zahrad, které jsem navštívila, zaujala mne a to velmi. Pestrost zvířat je tu znatelná, stejně tak si můžete všimnout čistých prostor, stánků s občerstvením bez zbytečných front, nějakých těch suvenýrů... Ale vše je to samozřejmě o těch zvířátkách, že jo. :)

Uchvátili mě dva bílí lvi, které jsem viděla ve svém životě poprvé 'naživo', poté také tukan, kterého jsem dosud taky nespatřila, zaujal mě tygřík, který stál cca pár centrimetrů ode mě a díval se mi do očí. Vyděsila mě ledově klidná černočerná puma, pobavil mě šimpanz, který si vlezl na vrcholek svého pavilonu a toužil po zmrzlině, kterou jsme drželi v ruce... Fascinově jsem zírala také na žraloka, který brousil sklo svého 'akvária' společně s dalším kámošem a vypadal vážně děsivě. Byl to fajn výlet a jestli nevíte co s nedělním odpolednem a Hodonín máte někde poblíž, určitě to stojí za to.

Ano, zoo máte prohlídnutou cca za hodinku a půl, ale to jí neubírá nejmenší kouzlo. Cena za dospělou osobu činí 90 korun. P.S. Včera jsem měla fakt štěstí na to, že všechna zvířátka se mi ukázala v celé své kráse, byť jen na moment... :)

A co vy? Chodíte rády do zoologických zahrad? Kterou českou máte nejraději? Komentáře

 1. Krásný fotky, já jsem na ZOO úchylná, ale byla jsem jen v Praze, Plzni a v Liberci, ostatní mám dost daleko :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Já zatím pouze v Brně, Zlíně, Dvoře Králové a teď v Hodoníně. :)

   Vymazat
 2. Nejlepší ZOO je přece v Olomouci, to dá rozum. :D Ale i ve Zlíně je hezká... Mně už chybí navštívit jenom jednu, a to v Chomutově. :) Tak snad se někdy dočkám. :D Jinak, když jsme byli v Hodoníně, tak jsme tam byli jediný návštěvníci. :D A máš hezké fotky. ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do Olomouce máme letos též namířeno, ale chtěli bychom zvládnout všechny v rámci volných dní, tak snad to dopadne. :) V našem případě jsme sami nebyli, ale lidí nebylo nějak moc... :) Holt nepatří mezi největší nu. :) A děkuji za pochvalu.

   Vymazat
 3. Úžasné fotky ! Mám moc ráda Zooo :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.