Přeskočit na hlavní obsah

Pokecník - Narozeninová Zoo Hodonín

Krásnou neděli mé milé!

Dnes si dáme trošku oddechový článek, protože na jiný se stejně nevzmohu. Včerejší narozeninový den jsme strávili v Zoo Hodonín a musím říct, že ač je to prozatím jedna z nejmenších zoologických zahrad, které jsem navštívila, zaujala mne a to velmi. Pestrost zvířat je tu znatelná, stejně tak si můžete všimnout čistých prostor, stánků s občerstvením bez zbytečných front, nějakých těch suvenýrů... Ale vše je to samozřejmě o těch zvířátkách, že jo. :)

Uchvátili mě dva bílí lvi, které jsem viděla ve svém životě poprvé 'naživo', poté také tukan, kterého jsem dosud taky nespatřila, zaujal mě tygřík, který stál cca pár centrimetrů ode mě a díval se mi do očí. Vyděsila mě ledově klidná černočerná puma, pobavil mě šimpanz, který si vlezl na vrcholek svého pavilonu a toužil po zmrzlině, kterou jsme drželi v ruce... Fascinově jsem zírala také na žraloka, který brousil sklo svého 'akvária' společně s dalším kámošem a vypadal vážně děsivě. Byl to fajn výlet a jestli nevíte co s nedělním odpolednem a Hodonín máte někde poblíž, určitě to stojí za to.

Ano, zoo máte prohlídnutou cca za hodinku a půl, ale to jí neubírá nejmenší kouzlo. Cena za dospělou osobu činí 90 korun. P.S. Včera jsem měla fakt štěstí na to, že všechna zvířátka se mi ukázala v celé své kráse, byť jen na moment... :)

A co vy? Chodíte rády do zoologických zahrad? Kterou českou máte nejraději? Komentáře

 1. Krásný fotky, já jsem na ZOO úchylná, ale byla jsem jen v Praze, Plzni a v Liberci, ostatní mám dost daleko :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Já zatím pouze v Brně, Zlíně, Dvoře Králové a teď v Hodoníně. :)

   Vymazat
 2. Nejlepší ZOO je přece v Olomouci, to dá rozum. :D Ale i ve Zlíně je hezká... Mně už chybí navštívit jenom jednu, a to v Chomutově. :) Tak snad se někdy dočkám. :D Jinak, když jsme byli v Hodoníně, tak jsme tam byli jediný návštěvníci. :D A máš hezké fotky. ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do Olomouce máme letos též namířeno, ale chtěli bychom zvládnout všechny v rámci volných dní, tak snad to dopadne. :) V našem případě jsme sami nebyli, ale lidí nebylo nějak moc... :) Holt nepatří mezi největší nu. :) A děkuji za pochvalu.

   Vymazat
 3. Úžasné fotky ! Mám moc ráda Zooo :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ebay tip : Diář a papírenské nezbytnosti

Krásný den moje milé čtenářky. S novým vzhledem blogu přichází i nový článek a to na téma, které jsem vás slibovala a na které jste se podle vašich reakcí velmi těšily. Dneska se společně podíváme na můj diář, samolepky a další dekorační záležitosti z papírnictví. Ještě k úvodu vám řeknu, že všechny tyto věci samozřejmě najdete v různých provedeních a kvalitách i v kamenných obchodech v Čechách, takže kdo nechce objednávat z internetu a nechce čekat, může se vrhnout na průzkum po okolí. ;)

Já sama jsem docela propadla Ebay. Už loni jsem měla takovou slabou chvilku, kdy jsem jej pořád dokola prohlížela a pár věcí tam i nakoupila. Jednalo se ale o šperky, které mě poměrně zklamaly, takže jsem ebay nechala na téměř celý rok být. Ovšem v poslední době jsem chtěla zkoušet nové věci a tak už to se mnou jelo. První papírenskou potřebou, respektive potřebou na každičký jediný den je nový diář, který k mému údivu začíná již od měsíce listopadu. Jedná se o diář na 14 měsíců. Objednávala jsem j…

Zkušenosti s online nakupováním e-shopu H&M

Ahoj ahoj!
Dneska po dlouhé době oprášíme rubriku s názvem 'Zkušenosti s e-shopy' a zaměříme se tak poprvé na online nakupování oblečení. Víte, do řetězce H&M chodím poměrně často, ale obchody se svou nabídkou hodně liší. Když jdu po konkrétním kousku, téměř nikdy jej neseženu a když ano, tak ne v mojí velikosti. Buď nacházím pidi velikosti, do kterých bych se narvala tak před deseti lety nebo naopak velikosti, do kterých bych se vešla dvakrát. Proto musím upřímně říct, že když H&M přišlo s tím, že i Česká republika bude mít svůj vlastní e-shop, mé srdíčko zajásalo a peněženka zaplakala.

Nuže, v rámci výprodeje (!trvajícího do konce dnešního dne!) jsem si vybrala tři kousky. Tři trička v rámci všemožných odstínů šedi (:D). Šedá je teď mou novou černou a vévodí téměř každému outfitu (jestli se tak splácaninám toho co mám ve skříni dá říct).

Ebay tipy - Vánoce, narozeniny nebo jen tak pro radost I.

Ahoj holky! Možná je brzo, možná ne, ale ráda bych vás v dnešním článku inspirovala ohledně vánočních dárků. Znáte to, každý rok si lámete hlavu co dát své nejlepší kamarádce, ségře nebo mamce či babičce. Nechcete utrácet tisíce, protože studujete nebo zkrátka nevyděláváte tolik, abyste mohly nakoupit veledary na úkor jídla, školních záležitostí nebo placení paušálu či šalinkarty. Přesto však toužíte po tom, abyste své blízké obdarovaly nějakou maličkostí a originalitou, když už nemáte ten talent vyrobit něco doma. ;)

Jistě tu budou odpůrci nákupů přes internet nebo nákupů na ebay, ale právě dneska bych vám chtěla ukázat pár tipů, co se právě na ebay dá ulovit. Nákupy přes tuto stránku jsou fajn, přehledné, rychlé, jednoduché. Najdete si co vás zajímá a pak jen čekáte až vám výrobek přijde a ano, někdy se tajně modlíte aby dorazil nebo aby byl takový, jaký si představujete.

Nicméně je to pořád takové dobrodrůžo. Kde jinde najdete takové množství bižuterie, diářku, sešitků, lepítek, pe…