Přeskočit na hlavní obsah

Stěhování a Ikea wishlist

Krásnou neděli vám všem!

Poslední dny jsou u nás dosti hektické. V podstatě ze dne na den jsme se rozhodli přestěhovat se do svého vlastního bydlení, zařídit si hypotéku a ukončit život podnájemníků. Záležitost je to docela složitá, zdlouhavá, přesto se však hrozně moc těším. Vyřizujeme veškeré náležitosti a na blog mi bohužel zatím nezbývá moc času, za což bych se vám opravdu chtěla omluvit.

Mám pro vás naplánováno spoustu článků, ale některé věci už mám sbalené, žijeme tu teď lehce v krabicích a čekáme na rozuzlení... poté poputujeme o dům dál a to doslova. Stěhujeme se hned naproti do nádherného a většího bytu, takže se můžete těšit na případný 'room tour', či na 'skladování mé kosmetiky' atakdále. Pořizovat se bude také spousta věcí, včetně mého pracovního/beauty koutku, o kterém sním od doby, co se mi do rukou dostaly šminky, takže asi chápete jak moc nadšená jsem.

Dneska bych vám ráda představila to, co v novém bydlení do budoucna plánuji.
Články o mém dosavadním bydlení si můžete přečíst TADY a TADY


Tak mějte prosím trpělivost, brzy budu u vás v plné polní! :)

Komentáře

 1. ahoj, gratuluji k tvému rozhodnutí.. my tento krok už máme za sebou, ale bylo to peklo.. vybrali jsme si byt kde byly exekuce a zástavní práva.. no hrozný, ale i když to trvalo půl roku, máme hypotéku a bydlíme šťastně.. i vám přeji vše nej do vyšeho bydlení..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc, jsi milá. :) Já doufám, že u nás vše proběhne hladce, už teď z toho mám hlavu jak meloun... :D

   Vymazat
 2. Také se budeme stěhovat a čeká nás hypotéka, už se moc těším. Jen to nebude tak hned, ještě si tři roky počkám.
  Pěkné věci sis vyhlídla :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Držím palce, ať vše vyjde dle vašich představ. :)

   Vymazat
 3. Fuu, to stěhování ti vůbec nezávidím, já jsem se stěhovala minulý týden do nové kanceláře a byla to naprostá hrůza :-D Na druhou stranu chápu, že bydlení ve svém je něco jiného, já se taky vždycky cítila líp v našem baráku než když jsem přespávala v pronajatých bytech.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak mně stěhování nevadí, bude to už v pořadí šesté... Zas si to docela užívám, spíš to zařizování okolo mě neba... :) Hihi užívej novou koncelář! :)

   Vymazat
 4. Ty jo, gratuluju k vlastnímu bytu! :) Už se moc těším na room tour.
  http://slawarehouse.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, já doufám, že bude co ukazovat :D

   Vymazat
 5. Přeju Ti, ať vše dobře vyjde, pevné nervy a hodně štěstí...ne nadarmo se asi říká: "Lepší vyhořet, než se stěhovat." I když přes ulici by to nemusela být až taková katastrofa :) Moc se těším na případnou room tour :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc. Mně stěhování nevadí, spíš naopak. Vyžívám se v tom. :D A děkuji.

   Vymazat
 6. Gratulace! Čeká nás s přítelem něco podobného (brzy o tom bude i článek na blogu) a můj wishlist Ikea je naplánován na příští týden, tak třeba se v něčem shodneme. Ten bílý stoleček mám už doma a je skvělý ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, tak to gratuluji i já. Článek jsem již četla, moc se těším na další příspěvky ohledně bydlení.

   Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.