Přeskočit na hlavní obsah

Instantní radost s vyvolej.to

Krásnou sobotu všem. Dneska to vezmeme trošku z jiného soudku a po dlouhé době se vrátíme k oblíbené rubrice 'Zkušenosti s e-shopy' neboli nákupy přes internet. Tuto rubriku bych ráda pojmula i trošku šírněji, proto vám dnes představím službu, se kterou mám velice dobrou zkušenost. Jedná se o stránky vyvolej.to


Připomínáte-li si rádi své oblíbené okamžiky prostřednictvím fotografií, pak je tato služba přesně pro vás. Já si napoprvé vybrala fotografie polaroidové, abych si připomněla rok 2014. V tomto případě se dočkáme fotek ve formátu 8x10 cm a jednu fotografii pořídíme za 9 korun. Minimální počet fotek pro objednávku je 12ks. Vybírala jsem jednoduše ze svého profilu na instagramu. (Možné je samozřejmě fotografie nahrát i z disku vašeho počítače). Po nahrání jednoduše 'pluskem' vybereme které fotografie opravdu chceme a poté přidáme popisek nebo fotky necháme jen tak.

Na výběr je samozřejmě i klasický formát 10x15,  zhotovení fotoalba nebo prodej dárkové poukázky ve dvou cenových relacích.

Výsledný produkt přijde v bublinkové obálce a v originálním albu staženém gumičkou, aby se fotkám vážně nic nestalo.

Musím říct, že mě překvapila rychlost a milá komunikace. Fotky jsem objednávala v sobotu večer (17.1.) a v pondělí již byly fotky na cestě ke mně. Doputovaly doporučeně následující den, tedy v úterý. Mile mě překvapila i originalita e-mailu. Ano, i toho si všímám. Když vám někdo stroze napíše - vaše objednávka byla vyexpedována - je to fajn. Ale když někdo umí z tak obyčejné věty vykouzlit
něco takového:

'Přejeme dobré světlo,
a máme skvělé zprávy. Vaše objednávka je hotová a těší se, až se spolu seznámíte. Zvolený způsob doručení je: Doporučené psaní po České republice.''


pak je to samozřejmě hezčí a tak nějak z té objednávky máte větší radost a více se těšíte na to, co vám přijde že ano.

Nuže. Pro lenochy jako jsem já, kteří do fotolabů jdou tak jednou za uherský rok je toto skvělá příležitost. Vy vlastně nemusíte nic, nemusíte nikam chodit, vyberete fotky, popřípadě přidáte originální popisky, zaplatíte přes bránu a pak už jen chvilku počkáte než u vás zazvoní pošťák. Takže ano, mně to za tuto cenu stojí a určitě se nejedná o poslední objednávku zde. Líbí se mi jak služba funguje, jak se zákazníkem komunikují a líbí se mi výsledný produkt.

P.S. Poštovné je 40,- Kč a nad 500,- Kč je zdarma!

Otázka na závěr. Využíváte online foto služeb? Znáte vyvolej.to? Máte rádi klasické fotografie? :) 

Komentáře

 1. To zní dobře. My si necháváme fotky vyvolávat v Globusu, taky je tam můžeš nahrát z flashky. Ale tohle je jaksi prozaičtější a víc to potěší :)
  Mrkni když tak prosím ke mě :) http://podivneajestepodivnejsi.blog.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za komentář. :) Já fotky vyvolávám ráda, ale toto je prostě takové jiné, kouzelnější a vlastně i bez jakékoliv námahy. :D

   Vymazat
 2. To je super ty fotky, hned na tuto službu mrknu :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě mrkni, je to skvělý tip na dárek či osobní potěšení. :)

   Vymazat
 3. Služeb teto firmy jsem ještě nevyuzila... A na co jsi fotila ? Mas nějaký speciální foťák ? Nebo klasiku ? Ja jich mám víc a i klasickou zrcsdlovku. Mám i retro fotaky na kinofilmy. Fotografie si nechávám vyvolávat profesionálně u fotoskody v Praze jestli znáš ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toto je pomocí instagramových fotek, tedy fotek z mobilu. :)

   Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.