Přeskočit na hlavní obsah

Jak jsem si vedla nebo nevedla v minulém roce...

Ano, ano, ano, jsem zpět a z celého srdce bych vám chtěla popřát vše nejlepší v tomto roce končící neskutečnou patnáctkou. Přeji hlavně zdraví (protože vím o čem mluvím), hodně optimismu, trpělivosti a spokojenosti. Přeji ať jste obklopeni těmi nejlepšími lidmi, smíchem, dobrým jídlem a skvělou náladou.


Vracím se k vám, protože můj nekonečný stres spojený s koncem roku a s šílenými předvánočními, vánočními a povánočními výprodeji u nás v práci pomalu končí. Čeká mě pár posledních dní a já se zařekla, že mi to za ty nervy nestojí, že si přeci jen trošku odpočinu.. A blog je skvělý odpočinek, protože vy všichni a vaše komentáře jsou tak povzbuzující,, že se o to nesmím nechat připravit.

Nuže s novým rokem přichází rekapitulování, bilancování a plánování. Když si vzpomenu na článek datovaný k tomuto dni v minulém roce, nepřichází kupodivu zděšení...

 • Plánovala jsem, že se začnu hýbat, začnu zdravěji jíst a hlídat si příjem tekutin - tady trošku pokulhávám stále. Ale pracuji na tom. :D
 • Plánovala jsem přestat kupovat blbosti a syslit věci - tady se musím pochválit, protože v polovině minulého roku se mi v hlavě rozsvítila žárovka a já přestala zběsile nakupovat, spoustu věcí jsem porozdávala, prodala, spoustu věcí konečně spotřebovala a teď mám únosné minimum, které nijak zvlášť nerozšiřuju. Dokonce jsem se ve sprše přistihla v situaci, že jsem si neměla čím umýt vlasy... :D 
 • Za bižu jsem přestala utrácet, nekoupila jsem si nic. Koupila jsem si jen své první slušné hodinky, ale to jsem v plánu měla. 
 • Na podpatcích stále neumím, ale ani jsem se na nich ještě nepřizabila. 
 • Knížek jsem si koupila milion, stal se ze mě knižní maniak! A do kina jsem začala chodit též. Tento rok jsme byli tuším čtyřikrát, což je pomalu víc než za celý život do té doby. 
 • Diář jsem používala téměř denně a vyřešila jsem spoustu mnou odkládaných záležitostí včetně lékařských prohlídek a kontrol. A koupili jsme si byt. 
 • Začala jsem zvedat telefony a už mi není toliko trapně.
 • Sešla jsem se s holkama se střední a s kolegyněmi z práce poměrně často chodíme na vínko či na jiné akce
 • Na kolo jsem tento rok bohužel nevlezla... stejně tak si nepořídila brýle. :( 
Toť můj seznam psaný na začátku loňského roku. A jaký seznam je pro tento rok?
Co chci?

 • číst, číst, číst
 • konečně ty brýle!
 • dovybavit si byt a být šťastná! 
 • zrealizovat svůj kosmetický koutek
 • naučit se alespoň 10 nových jídel
 • najít si novou práci 
 • více se vídat s rodinou
 • začít sportovat
 • udělat něco dobrého pro sebe i ostatní
 • pokračovat v nesyslení
 • více přispívat na blog
 • koupit si nový fotoaparát 
 • vytvořit si kuchařku s nejoblíbenějšími recepty
 • každý den vypít alespoň sklenici vody s citronem
 • nepřežírat se! 
 • být na sebe hodná
 • více se usmívat a bavit

A co vy mé milé? Jak jste si vedly a co plánujete změnit nebo udělat v tomto roce? 

Komentáře

 1. Hezký článek a držím palce při realizování plánů :-)
  Já jsem si taky nějaké cíle dala, ale až na jeden, kterým je to, že se chci naučit víc pít a už od 1.1. to opravdu dělám, i když mi teda už čaje a voda lezou ušima :-D, jsem ty další vůbec nikomu neřekla. Jestli se mi je podaří splnit, tak o tom určitě napíšu článek, ale zatím je držím v tajnosti :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji ti moc Sedmikrásko. :) Doufám, že tento rok budu ještě o chloupek úspěšnější. Co se týče pitného režimu, tak mám též v plánu se trošku více hlídat, piju hrozně málo. :) A na případný článek se budu určitě těšit! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Míšo, máme takové docela podobné cíle, tuším, že i trošku žijeme podobně, tak ti držím palce, ať se ti vede v novém roce jenom dobře!

  OdpovědětVymazat
 4. Sabina: Děkuji Ti moc, musím se přiznat, že někdy se mi to také zdá. Tak ať je tento rok lepší než ty všechny doposud! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Já jsem s rokem 2014 celkem spokojená a patnáctky se obávám. Čeká mě maturita a přijímačky na VŠ, takže se asi budu hodně stresovat. :) Každopádně také chci udělat něco se svojí postavou a se stravováním. ;)
  http://slawarehouse.blogspot.cz/
  YouTube kanál

  OdpovědětVymazat
 6. Já sice každý rok říkám to samé, že předsevzetí jsou na ho** ale stejně jsem si zase nějaké dala. Takové to mé hlavní je, že bych chtěla být lepším člověkem. Být na lidi milejší hodnější, více jim naslouchat a naopak méně mluvit a méně myslet jen na sebe. To platí spíše u přátel. No a pak neutrácet za zbytečné kraviny. Proč si koupit 3 levné rtěnky z drogerky, když si mohu našetřit na nějakou lepší. Takže budu spíše škudlit na nějaké drahé kousky. No jsem na to zvědavá. Více přispívat na blog a nepřežírat bych chtěla také no :D

  OdpovědětVymazat
 7. Lenka Ungrová: Neboj se, to určitě zvládneš, držím moc palce. S tím stravováním a postavou to máme stejné.

  Lady eS: Já si to taky říkám, ale zas když někde mám něco napsané, tak se snažím dělat vše dle sstanovených cílů, tak třeba mi to pomůže. :D Držím palce ať se vše zadaří. .)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ebay tip : Diář a papírenské nezbytnosti

Krásný den moje milé čtenářky. S novým vzhledem blogu přichází i nový článek a to na téma, které jsem vás slibovala a na které jste se podle vašich reakcí velmi těšily. Dneska se společně podíváme na můj diář, samolepky a další dekorační záležitosti z papírnictví. Ještě k úvodu vám řeknu, že všechny tyto věci samozřejmě najdete v různých provedeních a kvalitách i v kamenných obchodech v Čechách, takže kdo nechce objednávat z internetu a nechce čekat, může se vrhnout na průzkum po okolí. ;)

Já sama jsem docela propadla Ebay. Už loni jsem měla takovou slabou chvilku, kdy jsem jej pořád dokola prohlížela a pár věcí tam i nakoupila. Jednalo se ale o šperky, které mě poměrně zklamaly, takže jsem ebay nechala na téměř celý rok být. Ovšem v poslední době jsem chtěla zkoušet nové věci a tak už to se mnou jelo. První papírenskou potřebou, respektive potřebou na každičký jediný den je nový diář, který k mému údivu začíná již od měsíce listopadu. Jedná se o diář na 14 měsíců. Objednávala jsem j…

Zkušenosti s online nakupováním e-shopu H&M

Ahoj ahoj!
Dneska po dlouhé době oprášíme rubriku s názvem 'Zkušenosti s e-shopy' a zaměříme se tak poprvé na online nakupování oblečení. Víte, do řetězce H&M chodím poměrně často, ale obchody se svou nabídkou hodně liší. Když jdu po konkrétním kousku, téměř nikdy jej neseženu a když ano, tak ne v mojí velikosti. Buď nacházím pidi velikosti, do kterých bych se narvala tak před deseti lety nebo naopak velikosti, do kterých bych se vešla dvakrát. Proto musím upřímně říct, že když H&M přišlo s tím, že i Česká republika bude mít svůj vlastní e-shop, mé srdíčko zajásalo a peněženka zaplakala.

Nuže, v rámci výprodeje (!trvajícího do konce dnešního dne!) jsem si vybrala tři kousky. Tři trička v rámci všemožných odstínů šedi (:D). Šedá je teď mou novou černou a vévodí téměř každému outfitu (jestli se tak splácaninám toho co mám ve skříni dá říct).

Ebay tipy - Vánoce, narozeniny nebo jen tak pro radost I.

Ahoj holky! Možná je brzo, možná ne, ale ráda bych vás v dnešním článku inspirovala ohledně vánočních dárků. Znáte to, každý rok si lámete hlavu co dát své nejlepší kamarádce, ségře nebo mamce či babičce. Nechcete utrácet tisíce, protože studujete nebo zkrátka nevyděláváte tolik, abyste mohly nakoupit veledary na úkor jídla, školních záležitostí nebo placení paušálu či šalinkarty. Přesto však toužíte po tom, abyste své blízké obdarovaly nějakou maličkostí a originalitou, když už nemáte ten talent vyrobit něco doma. ;)

Jistě tu budou odpůrci nákupů přes internet nebo nákupů na ebay, ale právě dneska bych vám chtěla ukázat pár tipů, co se právě na ebay dá ulovit. Nákupy přes tuto stránku jsou fajn, přehledné, rychlé, jednoduché. Najdete si co vás zajímá a pak jen čekáte až vám výrobek přijde a ano, někdy se tajně modlíte aby dorazil nebo aby byl takový, jaký si představujete.

Nicméně je to pořád takové dobrodrůžo. Kde jinde najdete takové množství bižuterie, diářku, sešitků, lepítek, pe…