Přeskočit na hlavní obsah

Best of - Leden 2015

Krásnou prvoúnorovou neděli mí milí čtenáři! Dnes tu jsem s novou rubrikou BEST OF, kterou bych ráda přidávala vždy za každý uplynulý měsíc. Tentokrát se podíváme na měsíc leden, se kterým jsme se včera rozloučili. Otázky se nejspíše budou každý měsíc trošičku měnit. Dozvíte se co skvělého jsem prožila, co jsem nejvíce a nejraději používala, na co jsem se dívala, co jsem poslouchala nebo přečetla. Kde jsem byla nebo co se stalo nového a nezapomenutelného. Nuže, pojďme na to. Snad se vám rubrika zalíbí.


 FILM / SERIÁL / 
Měsíc leden byl co se týče filmů a seriálů poměrně chudý a kdybych měla vypíchnout něco, co se mi vážně líbilo, pak by to byla VÝMĚNA s Angelinou Jolie a film CHLAPECTVÍ, který sleduje vlastně poměrně obyčejný život obyčejného kluka a jeho rodiny. Seriály jsem tento měsíc nijak nesledovala, nebyl čas a jsem teď ve fázi, kdy mě jeden díl baví, druhý ne, takže ve výsledku radši nesleduju nic. :D V kině ani divadle jsem nebyla, takže žádná další doporučení nemám.


 INTERPRET / SKLADBA / 
Moje metalová éra se zdá býti docela upadající. Ne, že bych si svou oblíbenou hudbu nepustila ráda, ale nějak nemám chuť na nic hlasitého nebo depresivního. Aktuálně se mi velmi líbí song od Imagine Dragons - Demons a  Robin Schulz s Jasmine Thompson - Sun Goes Down. Interpretem měsíce se stává určitě Papa Roach se  svým novým albem F.E.A.R., kterým jsem se vrátila do pubertálních let. :)


ZÁŽITEK / AKCE / 
Leden je jeden z nejvýznamnějších plesových a karnevalových měsíců, nicméně já na žádném nebyla. Vlastně se v lednu nedělo nic extra zásadního. Vše se zvrtlo až na konci měsíce, kdy k nám dojela má drahá sestra a pařilo se a pařilo a druhý den jsem se objevila na firemním večírku, který stál opravdu za to. Celý IKEA tým se bavil, byla spousta dobrého jídla i pití, skvělá hudba i super příležitost si po dlouhé době zatancovat nebo popovídat jinak než v práci. A taky jsme měli možnost nechat se zvěčnit ve smile boxu, což jsme si opravdu užili všichni. :DKOSMETIKA / VŮNĚ / RADOST 
V lednu jsem se z kosmetiky těšila vážně hodně. Hlavně ze rtěnek. Začala jsem nosit hodně výrazné rty a to i rudé. Oblíbenou rtěnkou je pro mě Ruby z dílny Max Factor. Určitě se můžete těšit na recenzi. Co se vůně týče, tak jsem se doslova zamilovala do vůně La vie est belle od Lancome, který se ke mně dostal v miniaturce. A co ta radost? Největší jsem měla asi z výhry od Kingswoodu. Vyhrála jsem roztomilý polštářek, mé milované cidery a dřevěnou destičku na kliku dveří. :)))


... co se týče radostí, tak sem určitě spadají i tulipánky, kterými jsem se obklopovala, sníh, který sice způsobil i velké problémy, ale dívat se na něj z okna je prostě uklidňující... radost mi dělalo i to, že jsem se odprostila od slaných pochutin a čokolád. Prozatím hřeším jen ochucenými musli a rýžovými chlebíčky s polevou. :D Což je vážně pokrok, věřte...  A málem bych zapomněla na nové světlo v obýváku či nové květináčky!


A to je pro dnešek asi vše... Co říkáte na tuto novou rubriku? :) 

Komentáře

 1. pekný článok, mám rada takéto typy článkov, takže určite pridávaj každý mesiac. Tiež robievam na blogu také zhrnutia :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za pěknou odezvu. U tebe mám tyto články moc ráda. :)

   Vymazat
 2. Super rubrika, moc se mi takto upravený článek líbí!

  OdpovědětVymazat
 3. Nová rubrika se mi líbí :) Jinak moc pěkné fotky.

  OdpovědětVymazat
 4. To focení na Ikea večírku muselo být super :) Pěkné fotky
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věř mi že bylo. :) Děkuji za pochvalu.

   Vymazat
 5. Aah, tak novou rubriku budu mít ráda :) S hudbou to mám podobně, jen zřídka si sama pustím své klasické interprety a přítelovi občas stahuju volume, asi fakt stárnu :D Poslední tři dny poslouchám furt dokola Jaro Smejkala, dokonale mě uklidňuje jeho hlas.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé díky Sabi. :) Nad stárnutím jsem taky přemýšlela, zkrátka se často přistihnu při tom, že chci mít svůj klid. :D

   Vymazat
 6. Výměna je super, ale Chlapectví mě vůbec nenadchlo. Čekala jsem od toho nějak víc:)
  A teď mám ještě hroznou chuť na masové kuličky z IKEA :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne? Jako ono to není zase nic tak zvláštního, ale mě se hrozně líbí ten obyčejný vývoj obyčejného života, na nic si to nehraje a to mě na tom asi baví. :)
   Kuličky? No tak ty já už nemůžu ani vidět :DD

   Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.