Přeskočit na hlavní obsah

TAG : Poznej svou blogerku

Ano, stydím se. Dlouho jsem nenapsala. Měla jsem sice pár volných dní, ale i tolik povinností a tolik skvělých plánů, že prostě na blog nebyl čas... a když už byl, nebyly podmínky. Stejně jako dnes. Znáte to.

Mám pro vás naplánováno tolik recenzí, ale asi chápete, že recenze bez fotek by byly trochu mimo. U nás už třetím dnem prší a je zataženo, má nálada je taková nijaká, uklízím jak vzteklá, třídím, vyhazuju, přerovnávám a plánuju. Všechno. Pořídila jsem si nový diář (ano, po čtvrt roce, prosím pěkně :D) a včera si ho upravila tak, aby se mi líbil. Mimochodem za cenu 19 korun, no nekup to. 


Dnes jsem tu tedy s krátkým náhledem do hlubin mé duše, mé osobnosti. Zkrátka mě nominovala má drahá Lady eS v tagu : Poznej svou blogerku. Tag nemá žádná pravidla, jde zkrátka jen o to, napsat několik bodů, které vás malinko přiblíží čtenářkám. Pojďme tedy na to.

 • Narodila jsem se v Orlických horách, kde jsem žila šest let. Poté jsme se s rodinou přestěhovali do Brna a v 21 letech jsem se přestěhovala za přítelem do Kyjova, kde teď žiju. Hrozně se mi tu líbí, ale zatím zde nikoho neznám, což mě mrzí a tak stejně většinu času trávím v Brně.
 • Neumím chodit na podpatcích, ale v botníku mám minimálně troje štekle a kupovala bych další. Podpatky mě hrozně fascinují, stejně jako pouzdrové sukně a takzvané antické šaty. Nic z toho ale nemůžu se svou výškou a váhou nosit, abych nevypadala jako idiot.
 • Od patnácti let mám jen mamku, ségru a psa.. V patnácti jsem se do sebe hrozně uzavřela a trvalo mi dost dlouho, než jsem se srovnala s tím, že už nemám tátu..
 • Máme televizi na zemi a u kuchyňského stolu zahradní židle :D 
 • Rozhodla jsem se, že na čas ze své stravy vysadím lepek
 • Měla bych nosit brýle, ale bojím se očaře, proto radši trpím a do všeho vrážím. V běžném životě některé lidi ani nepoznám. Kór když na sobě změní nějaký poznávací znamení. Změna střihu, barvy, nové oblečení, obuv... většinou blízké na dálku charakterizuju právě tímto. A ano, stalo se mi už nemálo trapasů, kdy jsem se rozběhla s nadšeným výkřikem a chtěla objímat .... cizího člověka... :D
 • Milovala jsem svou střední školu. Bavila mě psychologie, sociální politika i zabezpečení, právo nebo základy společenských věd. Mrzí mě, že jsem se vykašlala na angličtinu. Vůbec ji neovládám a to i když jsem z ní maturovala a byla si jistá, že jsem fakt dobrá.
 • Miluju zoologické zahrady, hrady, zámky, zříceniny a strašně ráda poznávám nová místa. 
 • Jako malá i jako puberťačka jsem byla rozhodně hodnější než moje ségra... potvrzeno mamkou! :D 
 • Moc nemusím hromadné akce. Lidí se vlastně docela straním. Nemám ráda, když kdokoli člověka posuzuje podle prvního dojmu a nedá tak člověku šanci jej poznat... Nechápu, že se ze mě stala blogerka. :D 

 Více jste se již v minulosti mohly dozvědět ve článku : 50 faktů o mně. 


Ráda bych si něco více přečetla v Pelíšku u Blueberry Pink a Gabči. 

Komentáře

 1. Miluji podpatky a pouzdrové sukně! Jinak skvělé :) Jsem ráda, že jsem se o tobě dozvěděla zase něco více.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jenže ty jsi jak proutek a vše si můžeš dovolit, kurnik! :D Já chci taky. :) Já se o tobě taktéž ráda něco dozvěděla. Díky za nominaci. :)

   Vymazat
 2. Myslím, že pouzdrové sukně může nosit klidně holka i s plnější postavou. Ono jde jen o to, cítit se ve svém těle dobře:) Takže to chce spíš trochu zapracovat na sebevědomí:)
  Jinak podpatky taky miluju a v poslední době na nich ujíždím:)

  A zoologické zahrady jsou nejlepší!:)

  S tou angličtinou jsme na tom stejně. Když jsme se stěhovali do Dublinu, nadávala jsme si, že jsem se ji pořádně nenaučila a teď se v tom plácám :)
  A očaře se netřeba bát. Nosila jsme od mala brýle a pak čočky a celkově jsou to většinou docela příjemní lidi:D Za to zubaři, to je pro mě horor:D

  A děkuji za nominaci, co nejdřív se na to vrhnu:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já vím, ale já si v tom prostě připadám zatím pitomě a myslím, že v určitém kousku jsem se v něčem cítila blbě i jako štíhlá, takže těžko říct. Holt všem nesluší všechno a namlouvat si to nemám zapotřebí. :D

   Angličtina mě mrzí hrozně, rozumím jí, ale neumím reagovat a mluvit. Posledně jsem ji vlastně měla ve škole, což už je skoro 5 let, takže teď když na mě někdo promluví, je to jak když promluví na kámen, jen mávám rukama a nevím co říct. :D

   Zubaři jsou taky děsiví, ale ne tolik jak očaři! :D

   Vymazat
 3. Velice zajímavý tag :-) Je hezké se o tobě dozvědět něco dalšího. Co se týče podpatků.. taky se mi hrozně líbí, ale vůbec v tom neumim chodit - hned mě bolí nohy a jsem akorát naštvaná, že jsem si je vůbec obula na nohy :D
  Ketrin Fl ~ Call me Ketrin blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky. Já se jimi kochám kam přijdu, ale sama v nich moc dobře chodit neumím. Uvidíme, třeba jednou... :D

   Vymazat
 4. Pěkný tag :) očaře se neboj :D

  OdpovědětVymazat
 5. Super tag, si veľmi sympatická kočka. A puzdrové sukne pokojne nosiť môžeš, obuj k nim tie podpätky a hlavne nerieš! Pokiaľ sa naučíš byť spokojná sama so sebou, bude ťa pozitívne vnímať aj okolie :)

  Blonďavá Potvora

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju ti, jsi zlatá. :) S podpatky bojuju, zatím nosím ten široký a musím uznat, že už se sžíváme, tak třeba časem dojde i na ty pouzdrové sukně. .)

   Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.