Přeskočit na hlavní obsah

Květnová foto nálož

Měsíc květen utekl jako voda. Než jsem se stačila vzpamatovat, uvědomila jsem si, že už je červen. Venku praží sluníčko, teplota je více než příjemná. Otvírají se koupaliště, venkovní zahrádky, obchodníci lákají na super příchutě zmrzlin, na slevy plavek, opalovací přípravky a já si užívám každého volného dne, který mám k dispozici. Měsíc květen a jeho začátek byl pro mě hodně těžký, přesto však zlomový. Konečně jsem se dokopala k objednání se na oční a následně se odhodlala k výběru a následné koupi dioptrických brýlí. Jsem slepá jak patrona a ostře jsem viděla naposledy někdy ve druháku na střední (bože to je let!), takže jsem se opravdu bála výsledku. Nicméně jsem spokojená. S výběrem i tím, jak mi brýle usnadňují každodenní život.

Vybrala jsem si brýle v Optice Valore, konkrétně na pobočce Hybešova (Brno), kterou bych chtěla doporučit všem brňákům, kteří stále váhají. Je zde možnost změřit si zrak, 'proces' je zdarma, pokud si v téže optice vyberete své brýlky. Já mám brýle hodně výrazné, hluboké a vršek je modrý,  aby brýle nepůsobily zase tak moc nudně a fádně. 

První větrání brýle a první teplé dny... 


brýlový narcis... 
výlet na Bukovanský mlýn... 

selfie v poli :D 


Nejlepší cider na světě!!!! tento měsíc jsem si naordinovala výzvu 'každý den nové rty' a vyvětrala tak všechny rtěnky co mám... 

květen byl měsícem krásně kvetoucích a božsky vonících šeříků... 

Fotek za tento měsíc moc nemám. Mám pocit, že jsem téměř nic nestihla. Červen snad bude lepší! :)  

Komentáře

 1. Na Bukovanský mlýn manžel rozváží a asi dvakrát jsem jela s ním. Je tam krásně :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je, kor když vyjde pěkné počasí. :) Příště musíme zajít i na rozhlednu.

   Vymazat
 2. Krásné fotky, ty květiny jsou pěkné :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/06/stin-v-akci-lily-lolo.html

  OdpovědětVymazat
 3. Odpovědi
  1. Díky Veru, snažila jsem se vybrat co možná nejlépe.

   Vymazat
 4. Brýle ti moc sluší. Jinak pěkné fotky. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc, jsem ráda, že jsem nakonec vybrala, tak jak jsem vybrala.

   Vymazat
 5. Krásné fotky :) Tyhle články mě moc baví. Všude ti to sluší, jsi fakt kočka :*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Seš největší zlato Sabi. :) Děkuju moc.

   Vymazat
  2. Za pravdu se neděkuje :)

   Vymazat
 6. Odpovědi
  1. Děkuju moc Luci. :) Jsem ráda, že se líbí.

   Vymazat
 7. Krásné fotky, brýle si vybrala nádherné, moc ti sluší. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za pochvalu Leni. Snažila jsem se vybrat co možná nejlépe. :)

   Vymazat
 8. Moc pěkné fotky a ty brýle se mi děsně líbí. Také bych si chtěla do budoucna nějaké pořídit, ale zatím není moc penízek, tak musím našetřit a pak se uvidí :).

  http://es-veronica.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tomu rozumím, já sama dlouho šetřila, abych si mohla dopřát hezké a kvalitní brýle. :) Držím palce ať si co nejdříve brýlky pořídíš. Není nad to dobře vidět. :) A děkuji za komentář.

   Vymazat
 9. Jéé,to jsou moc krásné fotky a nejvíce se mi líbí květiny, protože to úplně miluju :-) a rtěnková výzva je super, to by mě ani nenapadlo, to asi taky zkusím :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ebay tip : Diář a papírenské nezbytnosti

Krásný den moje milé čtenářky. S novým vzhledem blogu přichází i nový článek a to na téma, které jsem vás slibovala a na které jste se podle vašich reakcí velmi těšily. Dneska se společně podíváme na můj diář, samolepky a další dekorační záležitosti z papírnictví. Ještě k úvodu vám řeknu, že všechny tyto věci samozřejmě najdete v různých provedeních a kvalitách i v kamenných obchodech v Čechách, takže kdo nechce objednávat z internetu a nechce čekat, může se vrhnout na průzkum po okolí. ;)

Já sama jsem docela propadla Ebay. Už loni jsem měla takovou slabou chvilku, kdy jsem jej pořád dokola prohlížela a pár věcí tam i nakoupila. Jednalo se ale o šperky, které mě poměrně zklamaly, takže jsem ebay nechala na téměř celý rok být. Ovšem v poslední době jsem chtěla zkoušet nové věci a tak už to se mnou jelo. První papírenskou potřebou, respektive potřebou na každičký jediný den je nový diář, který k mému údivu začíná již od měsíce listopadu. Jedná se o diář na 14 měsíců. Objednávala jsem j…

Zkušenosti s online nakupováním e-shopu H&M

Ahoj ahoj!
Dneska po dlouhé době oprášíme rubriku s názvem 'Zkušenosti s e-shopy' a zaměříme se tak poprvé na online nakupování oblečení. Víte, do řetězce H&M chodím poměrně často, ale obchody se svou nabídkou hodně liší. Když jdu po konkrétním kousku, téměř nikdy jej neseženu a když ano, tak ne v mojí velikosti. Buď nacházím pidi velikosti, do kterých bych se narvala tak před deseti lety nebo naopak velikosti, do kterých bych se vešla dvakrát. Proto musím upřímně říct, že když H&M přišlo s tím, že i Česká republika bude mít svůj vlastní e-shop, mé srdíčko zajásalo a peněženka zaplakala.

Nuže, v rámci výprodeje (!trvajícího do konce dnešního dne!) jsem si vybrala tři kousky. Tři trička v rámci všemožných odstínů šedi (:D). Šedá je teď mou novou černou a vévodí téměř každému outfitu (jestli se tak splácaninám toho co mám ve skříni dá říct).

Ebay tipy - Vánoce, narozeniny nebo jen tak pro radost I.

Ahoj holky! Možná je brzo, možná ne, ale ráda bych vás v dnešním článku inspirovala ohledně vánočních dárků. Znáte to, každý rok si lámete hlavu co dát své nejlepší kamarádce, ségře nebo mamce či babičce. Nechcete utrácet tisíce, protože studujete nebo zkrátka nevyděláváte tolik, abyste mohly nakoupit veledary na úkor jídla, školních záležitostí nebo placení paušálu či šalinkarty. Přesto však toužíte po tom, abyste své blízké obdarovaly nějakou maličkostí a originalitou, když už nemáte ten talent vyrobit něco doma. ;)

Jistě tu budou odpůrci nákupů přes internet nebo nákupů na ebay, ale právě dneska bych vám chtěla ukázat pár tipů, co se právě na ebay dá ulovit. Nákupy přes tuto stránku jsou fajn, přehledné, rychlé, jednoduché. Najdete si co vás zajímá a pak jen čekáte až vám výrobek přijde a ano, někdy se tajně modlíte aby dorazil nebo aby byl takový, jaký si představujete.

Nicméně je to pořád takové dobrodrůžo. Kde jinde najdete takové množství bižuterie, diářku, sešitků, lepítek, pe…