Přeskočit na hlavní obsah

Pinterest a já


Láska k Pinterestu se u mě stala zcela nekontrolovatelnou teprve nedávno. Účet jsem si na této krásné stránce vytvořila před rokem, ale teprve v poslední době jsem kouzlu propadla.

Kdyby tu snad byl někdo z vás, kdo Pinterest nezdá - v rychlosti představím.
Pinterest je internetová nástěnka plná skvělých tipů. fotografíí, nápadů a námětů. Najdete zde vše od fotografií květin, ale i tipů na pěstování, domácích dekorací, fotografií líčení, památek, jídla... Jsou tu různé návody, recepty, diy... zkrátka vše co vás zajímá a mohlo by vás uchvátit. Účel je v tom, že lidé 'pinují' (připínají) fotky na nástěnky, které si mohou třídit dle zaměření nebo vkusu.

Můj aktuální profil čítá prozatím jen 9 nástěnek a já bych vám teď ráda ukázala pár pinů, které se mi líbí a chtěla bych je v budoucnu převést do reality, zkrátka použít ve svém životě.

Jo a najdete mě na Pinterestu pod mým jménem - Michaela Mihulková  - kdyby to někoho zajímalo.


Kategorie INSPIRACE
- několik let čmuchám kolem tetování, mám svou představu, ale neustále se kochám dalšími a dalšími motivy. Pět z šesti vyobrazených tetování na koláži níže by mohla být u mne realizovatelná. Třetí obrázek v první řadě se mi líbí zpracováním, proto je zahrnut v tomto výběru.


Kategorie MAKEUP 
- ač bych chtěla, nejsem ještě natolik zdatná vytvořit díla, která uvidíte níže. Miluju extravaganci a s ní spojené líčení, miluju profesionální výrazy modelek, barvy, stínování a zkrátka výsledné dílo, které je vždy zachyceno na fotografii, které nechybí atmosféra...
Kategorie SVATBA
- každá žena tajně doufá, že se jednou bude vdávat a bude za princeznu, nad kterou budou všichni ochat a achat. Nejsem výjimka, i když všem říkám opak. Ano, svatba je pro mě velkou investicí a v nejbližší době ji rozhodně nemáme v plánu, ale to mě nezastaví v tom, se občas mrknout, co by se mi jednou v ten náš den líbilo. Ať už se jedná o inspiraci ohledně šatů, účesu, zábavy. Najít prostě pár detailů, které by se nám mohly jednou hodit...Kategorie BYDLENÍ
- od doby co máme své vlastní bydlení, hledám tipy jak zvelebit místnosti, které máme k dispozici. Protože máme menší kuchyňku, neustále se inspiruji v tom, jak co nejlépe uchopit malý prostor a přesto se neutopit mezi hrnci, pánvemi nebo prkýnky. Člověk by neřekl co všechno se dá jednoduše vyrobit, přerobit nebo zkrátka zakoupit tak, aby prostor vypadal úplně jinak. Stejně tak hledám jednoduché tipy a triky na DIY. Tato kategorie zdá se u mě zatím nejobsáhlejší, protože se mě aktuálně nejvíce dotýká...A to je vše milí přátelé. Samozřejmě mám více oblíbených obrázků a fotek, v kategoriích mám i spoustu pejsků a kočiček a miminek s pejskama a kočičkama, ale to si necháme třeba na někdy jindy nebo zkrátka mrkněte sami co hezkého, praktického nebo roztomilého se vám podaří najít...

Jak se vám tento článek líbil? Používáte Pinterest? Klidně do komentáře přidejte svou přezdívku a já si vás ráda přidám. 

Komentáře

 1. Ja Pinterest tiež milujem a dokážem na ňom stráviť hodiny. Najviac som ho využila momentálne pri príprave svadby a tiež na ňom hľadám inšpiráciu na zariadenie bytu. Je to proste super stránka. Ak by si chcela, nájdeš ma tam ako Anita Tricková

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No vidím, že ty máš profil opravdu luxusně zaplněný nástěnkami. A svatební fotky jsou úžasné a opravdu věřím, že inspirace je tam habaděj, sama hledám. :) Už jsem si tě přidala.

   Vymazat
 2. Jůů, na pinterestu jsem byla chvilku také závislá a dokonce jsem si vytvořila "kávovou sovu" (někde možná bude i na FB stránkách mého blogu).

  Teď už na to tolik času nemám (i když jsem přilepená na mobilu 24/7) a strašně obdivuju, jak jsou lidi talentovaní a co dokáží vytvořit!

  Jo a pejsci u mě převažují :) a kafe! A Ikea nábytek :) a knížky na 100 způsobů..

  PS: Clarky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také vždy žasnu co vše se dá najít a vymyslet a následně prezentovat. :) Já jsem závislá teď, takže mě zajímá kolik času mi to sežere... :D

   Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.