Přeskočit na hlavní obsah

Best of - Leden 2016

Ahoj všichni.
TOPky čehokoliv jsou všeobecně velmi oblíbenými formáty jak článků, tak videí. Loni jsem zkoušela vydávat články s názvem BEST OF, které byly na podobném principu, ale vydrželo mi to celé tři měsíce. Letos bych chtěla opět navázat a trošku zestručnit celý koncept, tak uvidíme jak dlouho se mi podaří tyto články vydávat. Řekněme si upřímně, že pravidelnost není zrovna má nejsilnější stránka, vzhledem k práci a vzhledem k mé blížencové rozlítané povaze. Zkusím však vydržet co nejdéle, protože i pro mě by zpětně tyto články mohly být přínosné. Pojďme se tedy podívat na menší shrnutí v bodech, které se možná budou měsíčně malinko měnit. ;) 

Nejoblíbenější kosmetický produkt

Má cenu odpovídat? Všichni to víte. Minimálně všichni co mě znáte buď osobně, sledujete fanpage nebo twitter nebo google nebo instagram. Ano, s touto věcičkou jsem se chlubila úplně všude a vlastně už i tady na blogu. Jestli hádáte, že nejoblíbenějším kosmetickým produktem bude paletka, hádáte správně. Jestli máte na mysli paletku podobnou čokoládě, vonící po čokoládě, stejně návykovou jako je opravdová čokoláda, pak bod pro vás. Nejvíce milovaným, používaným a hýčkaným produktem měsíce ledna je 'ČOKLIT BAR' od Too Faced. Nádhera. Recenze se chystá, nebojte, nebudete ochuzeni. Ehem. Ale už teď vám prozradím, že nelituju jediné koruny, kterou jsem za tuhle krasotinku dala.


Nejlepší viděný film

Leden nebyl zrovna filmovým měsícem. V kině mě nic nenadchlo a z té trošky, co jsem tento měsíc shlédla bych určitě chtěla zmínit pokračování vtipného animovaného 'horůrku' Hotel Transylvania. Strašně se mi líbí animace, hlavní postavy i celý příběh včetně vtipných momentů. Je to taková moje oblíbená pohádka, která vždy zvedne náladu. Upírečky já tuze ráda i v animované podobě. Máte-li rádi animáky, zkuste. Je to prča. Odkaz na ČSFD 

Nejlepší skladba

Zde poznáte mé opravdové já. Pro většinu z vás se v této podkategorii budou objevovat zcela neznámé a možná až neposlouchatelné písničky. Já však jsem žena trošku 'tvrdšího rázu', od mládí poslouchám rock, metal a podobné žánry, takže odpusťte. Doufám, že na mě nezanevřete. Chtěla bych vám tímto představit naprosto skvostnou skladbu od Escape the Fate, které žeru od puberty i s novým zpěvákem. Píseň je z nejnovějšího alba a jmenuje se Hate Me (ano, hustěkrutopřísné! :D)

Hate me cause i live this way
Hate me for the things i say
Inside my rage is burning
I see the tables turning


Nejlepší zážitek

Nejlepším zážitkem je rozhodně sraz 'bjůty maniaček', který se konal 16.1. v Brně. Ač jsem měla spoustu obav, stresu s tím, jak budu na holky působit, o čem se s nima budu bavit, co vlastně se na takovém srazu dělá... tak vše dopadlo skvěle a já jsem moc ráda, že jsem mohla být součástí té top osmičky, která se nakonec sešla. Holky byly báječné, byla sranda, dobré pití, jídlo. Navštívila jsem poprvé sushi, kde jsem si nedala sushi (:D), poprvé jsem si ohmatala Shiro stíny, poprvé jsem mohla bez pocitu trapnosti mluvit o své zálibě v kosmetice. Holkám moc děkuji a jsem strašně šťastná, že jsem je mohla potkat osobně a doufám, že se potkáme brzy znovu. :) 


Nejoblíbenější blogger / vlogger

Tady je to těžké. Vzhledem k tomu, že jsem leden měla takový klidnější a vzhledem k tomu, že teď jsem už čtvrtý den sama doma a nemám tak úplně žádnou náplň, sleduju blogy a youtube ve velkém. Objevila jsem spoustu skvělých lidí, hlavně tedy dam a ráda bych vám touto cestou představila naprosto nejkrásnější youtuberku z Česku - Patricii Nespurki. Její kanál najdete zde


Nejoblíbenější fotka 

Trošku jsem přemýšlela jak tento bod pojmout. Nakonec bych ráda přidávala vždy jednu fotku ze soukromého života, která je pro mě prostě něčím hodnotná. Pro první měsíc roku 2016 jsem vybrala náš novoroční hubanec s drahoušem. :) Není nejpovedenější, ale prostě je to srdcovka, která zaznamenala a pořád mi připomíná, že tu mám někoho už sedmým rokem, kdo mě prostě pořád má moc rád...
Nejoblíbenější instagramový účet 

Účtů na instragramu projíždím denně desítky. V poslední době mě ale hodně zaujala nádherná bytost malující bytosti ještě krásnější. Dnešním doporučením je tedy Joel Minan. Instragram najdete tady.


Nejchutnější jídlo 

Hokusy pokusy mé kuchyně zde zmiňovat nebudu, stejně jako nebudu zmiňovat trilion smoothie variant. Dneska musím zmínit naprosto výborný oběd, který jsme si začátkem ledna dali v našem krásném pivovaru. Bylo to Vepřové ražniči s česnekovým dipem a opékanými bramborami a k tomu luxusní Kyjovský tmavý speciál GRANÁT 13%. Mňam! 


Největší radost

Radostí tohoto měsíce je hodně. Radost mi udělal přítel, který mi pomohl opět a zas s blogem a zařídil mi blogový e-mail, taky VY mi děláte neskutečnou radost, protože pomalinku, polehoučku přibýváte a reagujete. Velkou radost mi udělala i dvě PéeFka, která mi dorazila poštou, také mi velikou radost udělala PR manažerka Max Factor, která mi zašle na vyzkoušení kosmetiku Revlon. Velkou radost mám i z toho, že se mi daří nekašlat na blog a na soukromý život, pak také můj deník, který jsem si začala psát. Velkou radost mi udělaly i větší či menší nákupy nebo včerejší den zasvěcený kompletně úklidu včetně toho vnitřního... Je toho hodně a nevím co zmínit jako ten hlavní bod. :))) 


Doufám, že návrat těchto článků vítáte a že mi do komentářů napíšete i vy, co byly ty vaše nej momenty ledna. :) Děkuji za přízeň! 

Komentáře

 1. Too faced paletka je úžasná, pořád nevím jestli do ní jít..;) Patricii jsem také nedávno objevila a je úžasná. A fotka s přítelem krásná, hodně štěstí vám přeji! S přítelem jsme spolu také sedmým rokem.;)

  http://kate-trends.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je báječná, jestli ti sedí odstíny, tak do ní běž. A verzi Semi sweet jsi už viděla? Ta je také pěkná. :)
   A moc ti děkuji za slova chvály i společného štěstí. Vám přeji také hodně štěstí a spoustu lásky! ;)

   Vymazat
 2. Znovu Ti musím napsat, jak je Chocolate paletka úžasná. Už o ní přemýšlím hrozně dlouho, levná není, ale..prostě jí musím mít.
  Youtubery taky sleduju ve velkém, ale Patricie jsem si zatím nevšimla. Hned se jdu kouknout na nějaké to video. :)
  Ta fotka je krásná, hlavně tím, jak vypadáte zamilovaně..:)

  ChicByJane.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsi moc milá. <3 Levná není, ale je hodně variabilní a od doby co ji mám jsem jinou paletku nevytáhla, takže si myslím, že investice se vyplatí. :) Patricii si určitě pusť, je poměrně nováčkem na youtube, ale její videa jsou krásná, je dobře prdlá a hlavně nádherná! :)

   Vymazat
 3. Díky Tobě jsem objevila opravdu nejkrásnější youtuberku Patricii Nespurki :D když někdo vypadá takhle...musí prostě točit o kosmetice!

  Na Tvou recenzi na čokoládovou paletku se moc těším.

  Na fotce s Tvým mužem, Ti to moc sluší, krásná fotka.

  Missy moc Tě zdravím!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že je nádherná? Jsem fakt snad hezčí česku neviděla ještě. :) Moc se těším na její další videa, je zatím docela nováčkem. Paletku bych chtěla zrecenzovat nejpozději do konce února.
   Děkuji za komentář Luci a taky tě zdravím. :)

   Vymazat
 4. Wau, díky! Joel Minan follownu a okoukám <3 je to nádhera...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že zaujala! Mně se její příspěvky líbí moc. :)

   Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.