Přeskočit na hlavní obsah

Instaparáda - Leden 2016

Ahoj všem!
Dlouho tu nebyl váš oblíbený formát článku - Foto příspěvky. Vím, že ne všichni z vás mají Instagram, a proto bych vám ráda prostřednictvím dnešního článku ukázala pár momentů a okamžiků, které se mi za měsíc leden nashromáždily. Mám i spoustu fotek ve foťáku, také spoustu zážitků uchovaných v paměti. Pojďme se ale společně podívat na onen první výběr roku 2016.
Kdo mne ještě nesleduje a třeba by chtěl, najdete mne jako missynka_cz


1.1. 2016 jsem nemohla začít jinak než vyfotografováním svého úchvatného nástěnného kalendáře. Více jste o něm mohli číst tady
Fotka zveřejněná uživatelem @missynka_cz,


Fotka zveřejněná uživatelem @missynka_cz,

Doufám, že se vám článek líbil a že mi třeba i vy napíšete jaký pro vás byl první měsíc tohoto roku. Ano, uvědomuju si, že měsíc ještě nekončí, ale zbytek ledna je pro mě více méně pracovní, takže už žádné supr události nečekám. :) 


Komentáře

 1. Velmi hezky zachycený měsíc ve fotkách. Na druhou stranu jak jsem tehdy psala o kalendáři že na mě působí depresivně, tak jenom některé obrázky. Tento lednový se mi naopak líbí moc :-) . Věci od Too Faced závidím a na pivní masku jsem zvědavá na recenzi nebo až se k ní více vyjádříš jaká je, docela mě zajímají takovéto netypické kosmetické věci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Terez za komentář. :) Článek na pivní masku určitě bude, jakmile ji více vyzkouším. Zatím mohu říct, že pleť je po aplikaci a smytí vodou hebká na dotek. :) Co se týče kalendáře, tak do lednového jsem naprosto zamilovaná a určitě si jej zarámuju. :)

   Vymazat
 2. Zajímavé, jak ukládáš fotky s zistagrmuu, abys je mohla použít na blob? psorosím dej vedw

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jednoduše, přímo z webu instagramu. :)

   Vymazat
 3. Fotky sú najkrajšie spomienky na každú chvíľu :-) A tvoje sú tiež veľmi pekné a hlavne sa mi páči nápad z Instragramom :D ešte som to nevidela, takže palec hore za nápad! :-)
  Ak budeš mať čas, prosím okomentuj môj blog, budem si to moc vážiť
  pa :-) Andy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Ti za komentář Andy. :) Na tvůj blog ráda mrknu.

   Vymazat
 4. Taky by mě zajímalo jak si dostala fotky z instagramu na blog. Kalendář je krásný.

  O všem? Ovšem!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Úplně jednoduše, je to jedna z možností webu instagramu. :)

   Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.