Přeskočit na hlavní obsah

Instaparáda - Leden 2016

Ahoj všem!
Dlouho tu nebyl váš oblíbený formát článku - Foto příspěvky. Vím, že ne všichni z vás mají Instagram, a proto bych vám ráda prostřednictvím dnešního článku ukázala pár momentů a okamžiků, které se mi za měsíc leden nashromáždily. Mám i spoustu fotek ve foťáku, také spoustu zážitků uchovaných v paměti. Pojďme se ale společně podívat na onen první výběr roku 2016.
Kdo mne ještě nesleduje a třeba by chtěl, najdete mne jako missynka_cz


1.1. 2016 jsem nemohla začít jinak než vyfotografováním svého úchvatného nástěnného kalendáře. Více jste o něm mohli číst tady
Fotka zveřejněná uživatelem @missynka_cz,


Fotka zveřejněná uživatelem @missynka_cz,

Doufám, že se vám článek líbil a že mi třeba i vy napíšete jaký pro vás byl první měsíc tohoto roku. Ano, uvědomuju si, že měsíc ještě nekončí, ale zbytek ledna je pro mě více méně pracovní, takže už žádné supr události nečekám. :) 


Komentáře

 1. Velmi hezky zachycený měsíc ve fotkách. Na druhou stranu jak jsem tehdy psala o kalendáři že na mě působí depresivně, tak jenom některé obrázky. Tento lednový se mi naopak líbí moc :-) . Věci od Too Faced závidím a na pivní masku jsem zvědavá na recenzi nebo až se k ní více vyjádříš jaká je, docela mě zajímají takovéto netypické kosmetické věci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Terez za komentář. :) Článek na pivní masku určitě bude, jakmile ji více vyzkouším. Zatím mohu říct, že pleť je po aplikaci a smytí vodou hebká na dotek. :) Co se týče kalendáře, tak do lednového jsem naprosto zamilovaná a určitě si jej zarámuju. :)

   Vymazat
 2. Zajímavé, jak ukládáš fotky s zistagrmuu, abys je mohla použít na blob? psorosím dej vedw

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jednoduše, přímo z webu instagramu. :)

   Vymazat
 3. Fotky sú najkrajšie spomienky na každú chvíľu :-) A tvoje sú tiež veľmi pekné a hlavne sa mi páči nápad z Instragramom :D ešte som to nevidela, takže palec hore za nápad! :-)
  Ak budeš mať čas, prosím okomentuj môj blog, budem si to moc vážiť
  pa :-) Andy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Ti za komentář Andy. :) Na tvůj blog ráda mrknu.

   Vymazat
 4. Taky by mě zajímalo jak si dostala fotky z instagramu na blog. Kalendář je krásný.

  O všem? Ovšem!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Úplně jednoduše, je to jedna z možností webu instagramu. :)

   Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ebay tip : Diář a papírenské nezbytnosti

Krásný den moje milé čtenářky. S novým vzhledem blogu přichází i nový článek a to na téma, které jsem vás slibovala a na které jste se podle vašich reakcí velmi těšily. Dneska se společně podíváme na můj diář, samolepky a další dekorační záležitosti z papírnictví. Ještě k úvodu vám řeknu, že všechny tyto věci samozřejmě najdete v různých provedeních a kvalitách i v kamenných obchodech v Čechách, takže kdo nechce objednávat z internetu a nechce čekat, může se vrhnout na průzkum po okolí. ;)

Já sama jsem docela propadla Ebay. Už loni jsem měla takovou slabou chvilku, kdy jsem jej pořád dokola prohlížela a pár věcí tam i nakoupila. Jednalo se ale o šperky, které mě poměrně zklamaly, takže jsem ebay nechala na téměř celý rok být. Ovšem v poslední době jsem chtěla zkoušet nové věci a tak už to se mnou jelo. První papírenskou potřebou, respektive potřebou na každičký jediný den je nový diář, který k mému údivu začíná již od měsíce listopadu. Jedná se o diář na 14 měsíců. Objednávala jsem j…

Zkušenosti s online nakupováním e-shopu H&M

Ahoj ahoj!
Dneska po dlouhé době oprášíme rubriku s názvem 'Zkušenosti s e-shopy' a zaměříme se tak poprvé na online nakupování oblečení. Víte, do řetězce H&M chodím poměrně často, ale obchody se svou nabídkou hodně liší. Když jdu po konkrétním kousku, téměř nikdy jej neseženu a když ano, tak ne v mojí velikosti. Buď nacházím pidi velikosti, do kterých bych se narvala tak před deseti lety nebo naopak velikosti, do kterých bych se vešla dvakrát. Proto musím upřímně říct, že když H&M přišlo s tím, že i Česká republika bude mít svůj vlastní e-shop, mé srdíčko zajásalo a peněženka zaplakala.

Nuže, v rámci výprodeje (!trvajícího do konce dnešního dne!) jsem si vybrala tři kousky. Tři trička v rámci všemožných odstínů šedi (:D). Šedá je teď mou novou černou a vévodí téměř každému outfitu (jestli se tak splácaninám toho co mám ve skříni dá říct).

Ebay tipy - Vánoce, narozeniny nebo jen tak pro radost I.

Ahoj holky! Možná je brzo, možná ne, ale ráda bych vás v dnešním článku inspirovala ohledně vánočních dárků. Znáte to, každý rok si lámete hlavu co dát své nejlepší kamarádce, ségře nebo mamce či babičce. Nechcete utrácet tisíce, protože studujete nebo zkrátka nevyděláváte tolik, abyste mohly nakoupit veledary na úkor jídla, školních záležitostí nebo placení paušálu či šalinkarty. Přesto však toužíte po tom, abyste své blízké obdarovaly nějakou maličkostí a originalitou, když už nemáte ten talent vyrobit něco doma. ;)

Jistě tu budou odpůrci nákupů přes internet nebo nákupů na ebay, ale právě dneska bych vám chtěla ukázat pár tipů, co se právě na ebay dá ulovit. Nákupy přes tuto stránku jsou fajn, přehledné, rychlé, jednoduché. Najdete si co vás zajímá a pak jen čekáte až vám výrobek přijde a ano, někdy se tajně modlíte aby dorazil nebo aby byl takový, jaký si představujete.

Nicméně je to pořád takové dobrodrůžo. Kde jinde najdete takové množství bižuterie, diářku, sešitků, lepítek, pe…