Přeskočit na hlavní obsah

Kontakt


Jmenuji se Michaela, ale internetový svět mne zná pod přezdívkou Missy. V roce 2016 jsem oslavila své 25. narozeniny. Pobývám na jihu Moravy v nádherném městě Kyjov a za prací dojíždím do vzdálenějšího Brna. Jsem typickou blíženkyní, která se může zdát marnivou, přesto je však milující, pečlivá a nadchne se pro maličkost. 
Blog byl založen kvůli závislosti sdělovat světu mé zážitky, pocity a názory. Počátek blogu se datuje k 1. listopadu 2013 a fungoval na stránce www.thechangeofmissy.blogspot.com. V roce 2015 bylo celé doupě přesunuto na cz doménu a blog kromě nového kabátku dostal i nový název, pod kterým mě můžete najít i vy. Stránka www.talkwithmissy.cz je určena pro všechny kosmetické nadšence, které zajímají nejrůznější lahvičky, tubičky, patlátka a zkrášlovadla. 

Své si zde doufám najdou i ostatní, jelikož se ráda podělím o své tipy na dárky, knihy, filmy nebo výlety. Občas se vám představím prostřednictvím kecacích článků, tagů nebo foto příspěvků či závěrečném shrnutí měsíce s názvem BEST OF.Blog vede jedna fanatička, která se ráda líčí, zkouší, testuje.
V případě jakýchkoliv dotazů či spolupráce mne neváhejte kontaktovat prostřednictvím speciální e-mailové adresy blog@talkwithmissy.cz Ráda vám odpovím. 

Komentáře