Přeskočit na hlavní obsah

Best of - Únor 2016

Ahojte všichni. Druhý a zároveň nejkratší měsíc roku 2016 je za námi. Já už netrpělivě vyhlížím jaro. Strašně moc se těším na sluneční paprsky, které získají na síle, na delší dny, na květiny, které pomalu začnou ukazovat svou krásu. Těším se na blížící se výlety a taky na to, až schovám zimní bundu a budu se venku potulovat jen v mikině nebo tenké bundičce. 

Pojďme se společně podívat na to, co mě v únoru bavilo a chci si nadále uchovat v paměti. První díl (Leden 2016) si můžete připomenout zde

Nejoblíbenější kosmetický produkt

Únor byl na kosmetiku hodně plodný. Vybrat jednoho jediného kandidáta bylo poměrně těžké. Vzhledem k tomu, že však už nechci zařazovat do této rubriky věc, která se ke mně dostala až ke konci měsíce, rozhodla jsem se opět zmínit Revlon pastelku, kterou používám více než je zdrávo. ;) Recenze tadyNejlepší viděný film

Topku za únor jste už viděli. Přesto si však neodpustím ještě další tip a to snímek s názvem Disconnect, který mě úplně odrovnal a rozsekal. Chystám se na filmový článek, kde si o něm  (a nejen o něm) popovídáme.. Odkaz na ČSFD 


Nejlepší skladba

Jsi intergalaktická, hvězda statická, tak už mě hledat začni... Moje česká srdcovka, moje pařící kapela, kterou si téměř nikdy nenechám ujít. Za pár dní vyjde nová deska (Emotikon) a právě Intergalaktická je prvním singlem z nového alba. Slyšela jsem ji už i naživo a je to fakt krásná písnička. Rytmická, smysluplná, taneční, zpěvná, dobře zapamatovatelná. Zkrátka UDG jsou zase zpět. 

Jsi intergalaktická, hvězda statická.
Tak už mě hledat začni.
Intergalaktická, hvězda statická.
Silou gravitační.  
Spolu odchází ona a on.
Ve mně je bolest těch kroků.
To těžko vyjádří EMOTIKON.
Tisíce světelných roků
našich doteků. Tak dobře tě znám.
Vesmír skrz tebe dýchá.
Aspoň ví, jak cítím se sám.


Nejlepší zážitek 

Nejlepším zážitkem byl bezkonkurenčně koncert v Semilassu v Brně. Na společném turné vystoupil Voxel, UDG a Xindl X. Ač z těchto interpretů poslouchám víceméně jen UDG, tak celé to spojení ve výsledku dávalo smysl. Člověk se perfektně pobavil, zazpíval si i zatancoval. Já si tuto párty užila se svými přáteli. Po letech jsem poprvé ukořistila fotky s kluky, na kterých vypadám sice jako idiot, ale nevadí. Kluci byli výborní, zahráli některé nové skladby a já se ještě více těším na nové CD, které si asi koupím a na příští akci nechám podepsat. :D Co se týče setlistu, tak zahráli již zmiňovanou Intergalaktickou, pak třeba song Kdy zas blížAmelie, Kurtizána nebo Chimér a Kiss. Chybět nemohl ani závěrečný Hvězdář, který je ukončovacím  songem snad odjakživa.  Mrzí mě, že už jsem neviděla společnou show, ale tak třeba příště... :) Nejoblíbenější fotka 

Jsem trapná, ale opět tu zaspamuju fotkou z koncertu. Konečně mám fotku s frontmanem UDG, takže prosím přijměte mou omluvu, že dnešní článek je hlavně ve víru jedné události. :) 


Nejoblíbenější instagramový účet

Co se týče instagramu, tak na něm si ujíždím pořád. Stále objevuji nové a nové účty. U některých setrvávám, jiné zase opouštím. Dnes bych chtěla zmínit účet, který je fotografickým skvostem. Fotky zachycují tolik emocí... Nejaktuálnějším projektem fotografky Natalie, která na instagramu vystupuje pod přezdívkou photomicona je Iubiri Urbane. Jedná se o projekt, který ukazuje skutečný partnerský život. Prostřednictvím fotek můžete pozorovat lásku, štěstí, nadšení, vášeň... Zkrátka všechno co vás napadne. Mě tohle prostě baví. Není to jen naaranžovaná umělost, alespoň na mě tak fotky nepůsobí.
Nejchutnější jídlo

Rozhodně neplánovaná večeře, která se zvrhla v několikahodinové posezení... Opět Pizzerie U Martina v Kyjově, kde mi zatím vždy chutnalo. Jsem zde spokojená s obsluhou, prostředím, jídelním lístkem. Také se mi líbí, že zařadili domácí limonády i smoothie, což je perfektní. Za sebe musím tedy zmínit lososa se špenátem a pak limetkový cheesecake, který byl naprosto famózní! Mňam.


Největší radost

Největší radost mám určitě z toho, že dodržuju věci, které jsem si předsevzala začátkem roku. Snažím se vyváženě jíst i když teď jsem párkrát ujela skrz něco sladkého, ale pořád je to v mezích. Stále se snažím udržovat vztahy, věnovat se domácnosti i svému koníčku (blogu). Hodně jsem se teďka 'stmelila' s mamkou, jestli to tak můžu říct, což mě také těší. Můj vztah také jen rozkvétá, takže opravdu jsem šťastná. Konkrétní radost mám samozřejmě i z dalších věcí. Přidalo se pár lidí k odběratelům taky na blogu nebo facebookové stránce, přišel mi balíček od Revlonu, který mě opravdu potěšil. Byl taky Valentýn, nějaká ta super večeře, či posezení s vínem. Pak taky ten koncert... Nebo nové logo, které jsem si vytvořila sama. Zkrátka únor byl fajn, moc fajn.


A jaký byl váš únor? Užili jste si jej? :) 

Komentáře

 1. Naprosto skvělý post! Hlavně se mi líbila největší radost, kéž bych na tom byla stejně!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Minau. Třeba bude pro tebe úspěšný tento měsíc. :) Držím palce.

   Vymazat
 2. Krásný článek, u mě se únor nesl také v tom lepším duchu. Kapelu UDG jsem hodně poslouchala s kamarádkou na intru, úplně si vzpomínám na ty časy :-D takže koncert docela závidím, mimochodem ta písnička je taky pěkná. Pastelka od Revlonu vypadá krásně, už v předchozím článku jsem se nad ní rozplývala že ji musím sehnat. Lososa miluji a smoothie bych též chtěla zařadit do svého jídelníčku, takže mám v plánu si smoothie maker pořídit a udělat něco dobrého pro své zdraví. Pěkně jsem si početla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Terezko za komentář. Já jsem na nich taky dospívala, takže to beru jako svou občanskou povinnost jít aspoň 1-2x za rok na jejich koncert. :D Zkus se u toho Revlonu podívat na odstíny, věřím, že některý z nabízených ti stopro sedne. A smoothie maker si pořiď, je to ta nejpoužívanější věc v naší domácnosti. :)

   Vymazat
 3. Losos se špenátem je moje nejoblíbenější jídlo :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nedivím se ti! :) Je to výborná pochoutka.

   Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.