Přeskočit na hlavní obsah

Co, jak a proč? Velký comeback?

Dlouho jsem přemýšlela jakým článkem navázat na tolik měsíců plných neaktivity. V jednom dni mám chuť sepsat úplně všechno kolem sebe a v tom druhém zas chci zmizet z internetového prostoru a nezanechat za sebou žádnou stopu. Ne, že by to kdokoliv vůbec zaregistroval. 

Důvod je takový, že původní směr tohoto blogu a původní náplň článků už mi není tolik blízká. Ano, kosmetika mě stále zajímá, ale už ji téměř nekupuju. Doma mám sice stále spoustu rtěnek a pár paletek, ale třeba jen jedinou, téměř vyschlou řasenku, dvě tvářenky a pár pečujících věcí. Na některé kousky vám stále dlužím recenzi, ale nevím, zda vůbec má smysl je sepisovat, protože internet je jich plný. Nutit mě nemusí ani žádná spolupráce, jelikož momentálně vůbec žádnou nemám. 

Chtěla bych přijít s něčím svým, s něčím osobitým, s něčím co mě naplňuje. V poslední době, když už si něco koupím, tak si užívám ten proces sama se sebou. Ač to bude znít úchylně, tak prostě jen to, že si věc koupíte (objednáte), zaplatíte, donesete domů a pak rozbalíte a zkoušíte mě neskutečně baví. Už nepřemýšlím nad tím, kde mám foťák nebo telefon, abych okamžitě danou věc fotila z tři sta padesáti různých úhlů a bála se na / do ní sáhnout a zkoušet. Zkrátka už mě to nebaví. Kupuju věci ne jen kvůli tomu, abych mohla napsat článek na blog, ale konečně z toho důvodu, že je chci a mám v plánu používat. 

V poslední době prostě více žiju okamžikem, chodím s lidma ven, posedět, více čtu, sleduju filmy a žiju sama sebou. Proto vůbec nevím, kam se dál bude Talkwithmissy posouvat, kam bude směřovat obsah článků. Naštěstí je tohle stále pořád moje svobodné místo, kde si můžu rozhodovat sama. 

Nebudu vám tady slibovat kdy vyjde nový článek nebo o čem bude. Prostě jakmile budu mít chuť se podělit o něco, za co se nebudu stydět, pak to tu uvidíte. Určitě bych ráda pokračovala s rubrikou Tipy na knihy, Tipy na filmy, Kam na výlet, ale také bych ráda začala psát různé tématické články. Uvidíme... 

A my se určitě taky ještě uvidíme, jen ještě nevím kdy a jak to tu vlastně bude vypadat. Hezký začátek podzimu vám všem! Snad se nový kabátek blogu líbí! ;) 

Na závěr bych vám ještě ráda postla pár fotek z krásného léta, které jsem si užívala plnými doušky. 
Fotka zveřejněná uživatelem @missynka_cz,

Komentáře

 1. Odpovědi
  1. Děkuji Lucinko, taky posílám pozdrav. :)

   Vymazat
 2. Huráááá! A to si teda piš, že jsme si toho všimli! Mezi těmi všemi rtěnkami je takový hezký a osobitý blog diamant a osvěžení. Do ničeho se nenuť a těším se snad zase někdy :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za komentář Primadonnko :) Doufám, že nezklamu a že se sem budeš nejen ty ráda vracet.

   Vymazat
 3. Naprosto schvaluji, že chceš žít opravdový život, ne jen ten virtuální.
  Giveaway

  OdpovědětVymazat
 4. Ahojky. Máme to stejně. Pravý zivot se má žít a tohle tě má bavit. Budu se těšit

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Luci, díky za komentář a podporu. Jsem ráda, že jsem si tyto věci uvědomila docela brzo. :)

   Vymazat
 5. Budu se těšit, až tě zase popadne pořádná chuť psát!:)

  OdpovědětVymazat
 6. Byla by škoda, kdyby tu nic od tebe nepřibývalo :) Ale všechno, co jsi napsala chápu a myslím, že je hlavně důležité, aby jsi dělala, to co tě baví a naplňuje, ikdyby tento blog měl změnit směr :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Moc děkuji za jakoukoli zpětnou vazbu. Moc si vážím všech Tvých komentářů. Díky za slova chvály i konstruktivní kritiku.